Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Klempířství - Klatovy

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Dřevostavby, dřevěné stavby a tesařství.Nabízíme sruby, levné zahradní domky a srubové chaty, kompletní dodávky staveb i provedení hrubé stavby. Základním materiálem je dřevo. Nabízíme stavební práce, ruční tesařství, pokrývačství, truhlářství, klempířství a instalatérství.


Provádíme zateplování fasád panelových domů, výstavbu a rekonstrukce budov, klempířské, pokrývačské, tesařské práce a izolace plochých střech. Zaměřujeme se na program Zelená úsporám.


Specializujeme se na kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce, izolace, montáž dřevěných příhradových vazníků a montáž střešních oken. Provádíme opravy a rekonstrukce všech typů střech. Zhotovíme zahradní pergoly, přístřešky a garáže.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a zámečnické práce. Autodoprava do 8,5 tun s hydraulickou rukou. Prodej hutního materiálu.


Klempíři, pokrývači, tesaři a zedníci nabízí kompletní realizaci nových a rekonstrukci stávajících střech. Střešní okna, hydroizolace střech, hromosvody, zednické práce, zateplování fasád, kompletní rekonstrukce bytových jader a výstavba RD.


Realizujeme dřevostavby, nízkoenergetické a montované domy sendvičového typu na klíč. Provádíme střechy na klíč. Krovy, zahradní domy, altány, fasády, dřevěné fasády, SDK práce, klempířské práce.


Provádění pokrývačských a klempířských prací. Dodávka a montáž krovů, dřevěných podlah, sádrokartonů či střešních oken.


Pokrývačské, Tesařské, zednické, klempířské práce. Vložkování komínů. Půdní vestavby. Zelená úsporám. Zaměření a jednotkový rozpočet zdarma.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce, montáž a opravy všech druhů střešních krytin, izolace nad krokvemi systém TOPROCK, montáž střešních oken ROTO, VELUX, cenové kalkulace, střechy na klíč.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, montáž střešních oken a celkovou rekonstrukci střech.


Nabídka klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce, rekonstrukce a opravy střech i krovů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme tesařské práce, dřevostavby, krovy i montáže střešních oken. Zajišťujeme sádrokartonářské, klempířské a pokrývačské práce.


Nabídka pokrývačských, tesařských, klempířských, zednických, výškových, vyklízecích a úklidových prací.


Provádíme klempířské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Stavby na klíč, subdodávky, projektování a rozpočty staveb.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce či kompletní rekonstrukce střech.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme střechy a okapy. Dále oplechování zvonic, věží, kostelů, ohýbání do 4m. Prodáváme a montujeme klempířské prvky.


Nabídka mích služeb zahrnuje opravy a montaž klempířských prvků na starých i nových objektech, Například oprava a montáž okapového systému oplechovaní komínů a další příbuzné klempířské práce.


Pokrývačské práce, klempířské práce, hydroizolace střech,obklady provětrávaných fasád, montáž střešních oken,vzduchotechnika.


Provádění klempířských a zámečnických prací.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, střechy na klíč z materiálů Bramac, Tondach, Lindab, Cembrit. Zateplování rovných střech. Montujeme střešní okna Velux, FAKRO a Roto. Hromosvody, střešní krytiny, žlaby, svody a klempířské prvky.


Provádění klempířských a tesařských prací.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, betonářské, lešenářské práce a montáže střešních oken. Realizujeme pergoly, zateplení fasád a plochých střech.


Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb. Dodáváme kompletní střechy a dřevěné konstrukce. Zajistíme krovy, klempířské prvky, bednění, betonáž, opěrné zdi, stěny a stropní desky. Montujeme hromosvody. Realizujeme elektrické rozvody.


Firma zabývající se pokrývačskými, tesařskými, klepířskými a stavebními pracemi.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací, realizací střech, opláštění a světlíků, jímek a nádrží. Provádění izolací plochých střech, opláštění fasád průmyslových budov.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Nabízíme pokrývačské, klempířské, tesařské a truhlářské práce.


Stavba plochých i šikmých střech včetně klempířských prací. Provádění izolace proti vlhkosti, radonu a ropným produktům. Montáž střešních krytin.


Nabídka tesařských prací, pokrývačských a klempířských prací.


Veškeré klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken i opravy střech, demontáž starých a montáž nových žlabů či svodů, oplechování balkónů, parapetů a plochých střech.


Provádíme střechy na klíč, renovace a rekonstrukce, opravy a údržbu střech, dále hromosvody, izolace a hydroizolace. Nabízíme obchodní činnost.


Klempířské a pokrývačské práce.


Nabízíme kompletní realizace krovů a střech všech tvarů i typů včetně montáží střešních oken. Možnost výroby altánů, pergol a krovů. Spolupracujeme s programem Zelená úsporám.


Provádíme tesařské, klempířské, sádrokartonářské a pokrývačské práce. Nabízíme pokládku střešních krytin, rekonstrukce střech na klíč a montáž střešních oken. Poskytujeme poradenství a vyhotovení cenové nabídky. Zajišťujeme zateplení půdních výstaveb a rekonstrukcí novostaveb. Pronajímáme lešení.


Provádíme realizace střech na klíč včetně dodávky materiálu, tesařské, pokrývačské, klempířské, výškové a zednické práce, montáže střešních oken, hromosvody včetně revize, hydroizolace střech, rekonstrukce památek a kostelů, poradenský servis.


Celorepubliková síť stavebnin a tradiční prodejce střešní krytiny, kde najdete kompletní sortiment pálených i betonových střešních tašek nově nabízí i vlastní klempířské výrobky, které si vyrábí na řadě pobočkách přímo v klempířské dílně.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme střechy na klíč. Specializuje se na krovy a dřevostavby - montované domy. Služby: tesařství, pokrývačství, klempířství, rekonstrukce podkroví - sádrokartony, truhlářství - prodej opracovaného dřeva, latě, fošny, prkna, OSB desky, palubky.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce a rekonstrukce střech.


Realizace komplexních dodávek střešních plášťů, řemeslné práce v oboru klempíř, pokrývač, tesař, izolace povlakové i tepelné, hromosvody - provádění oprav, údržby a rekonstrukce


Dodáváme střechy, krovy, střešní krytiny - tvrdé, lehké, plechové, střešní folie, asfaltové pásy, hydroizolační a zateplovací systémy. Zajistíme pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce. Provádíme tepelné izolace, elektroinstalace, montáž obkladů a dlažby.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce. Nátěry klempířských prvků a střech, montáž střešních oken, zateplování střech, obkládání fasád Siding.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáž hromosvodů. Montujeme krovy, pergoly, přístřešky na auta, vazníky atd. Opravy stávajících krovů. Prodej střešních krytin, klempířských prvků a střešních oken.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a izolatérské práce. Montujeme veškeré klempířské prvky, okapy, svody, parapety.


Nabízíme tesařství, klempířství, pokrývačství. Zhotovíme střechy na klíč, provedeme výměnu střešní krytiny, renovace a opravy střech.


Provádíme střechy, novostavby, rekonstrukce. Jsme členem cechu pokrývačů, klempířů a tesařů. Dodáváme veškerý materiál pro šikmé i ploché střechy. Montáž střešních oken. Jsme certifikovaná montážní firma firmy Velux.


Střechy na klíč. Veškeré Pokrývačské, klempířské a zednické práce. Nátěry střech.... Fasády...


Komletni realizace střech.


Nabízíme dodávky, montáže a opravy střech, konstrukcí krovů rodinných i bytových domů, kostelů a památkově chráněných objektů.


Pokrývačské a klempířské práce. Zhotovování hromosvodů s revizí. Montáž dřevěných staveb, zahradních domků, altánů a přístřešků.


Klempířské, tesařské a pokrývačské práce, půjčování trubkového lešení, práce se střešním výtahem.


Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně montáže sádrokartonu.


Provádíme veškeré klempířské práce.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské prace. Montáž střešních oken, zajistíme odvoz suti.


Provádím tesařské, pokrývačské a klempířské, úklidové a výškové práce. Zajišťuji údržba a rekonstrukce střech. Nabízím montáže oken.


Veškeré pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Firma nabízí tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Provádí kompletní rekonstrukce střech a krovů, stavební i zednické práce. Výroba a montáž krovů, zahradní altány, tatranské studny, pergoly, dřevěné chaty. Montáže střešních oken, žaluzií, rolet.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken Velux, Fakro atd. Renovace komínů včetně vyzdění nových. Cenová nabídka zdarma. Záruka na dílo 7 let.


Rubriky článků