Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Klempířství - Cheb

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Realizujeme nové střechy i rekonstrukce střech. Střecha dle požadavků. Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce. Výkopové a zemní práce, budování a čištění rybníků v zamokřeném terénu.


Provádíme veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Pokrývačství, tesařství a klempířství, veškeré práce v daných oborech. Poradenská činnost. Montáž veškerých druhů střešních oken.


Nabízíme kopletní dodávky střech i jejích částí. Rozpočty a stavební poradenství.


Provádíme klempířství, pokrývačství, tesařské práce, hydroizolaci plochých i šikmých střech a spodních staveb, rekonstrukce střešních plášťů. Půjčovna, montáž a demontáž lešení. Výroba a montáž krovů, pokládka všech střešních krytin.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme opravy a rekonstrukce taškových, šindelových, lepenkových a plechových střech. Klempířské práce včetně montáže střešních oken. Výškové práce, bourání komínů, prořezávání stromů a čištění fasád.


Specializuji se na výstavbu rodinných domů na klíč, novostavby, garáže i haly. Nabízím rekonstrukce bytů, koupelen i bytových jader. Zajišťuji klempířské a pokrývačské práce střechy, krovy, krytiny. Provádím venkovní úpravy, zámkovou dlažbu, obklady, strojní omítání a zateplování fasád.


Provádíme kompletní rekonstrukce střech,realizece nových střech.Zajištění klempířských, tesařských, pokrývačských a stavebních prací, dále zateplování střech, montáž střešních oken a střešních systémů. Provádíme výškové práce a služby v oblasti BOZP a PO. Pokrývačství provádí kompletní rekonstrukce střech.Provádíme klempířské práce, opravy šikmých i plochých střech, krovů a bednění.


klempířské ,pokrývačské,solární technika,stavební zámečnictví ,práce z nerezovým materiálem,ocelové konstrukce,zateplování průmyslových budov,drobné tesařské práce,izolatérské práce pomocí systému Fatrafol


Klempířské a pokrývačské práce. Zelené střechy. Výroba klempířských prvků do 4 m délky. Kp-rozpočet program pro tvorbu ceny výroby klempířských prvků.


Nabídka pokrývačských, klempířských a natěračských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských služeb. Rekonstrukce střešních plášťů.


Nabízíme kompletní nabídku služeb v oboru tesařství, pokrývačství a klempířství. Zajišťujeme výrobu klempířských prvků a montáže veškerých střešních krytin i plechů. Provádíme čištění i nátěry střech či návrhy, stavbu, rekonstrukce i revize komínových těles.


Nabídka pokrývačských, klempířských a izolačních prací.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Zhotovíme ploché i sedlové střechy, hydroizolace střech, montáž střešních oken včetně zateplení. Používáme kvalitní materiály BRAMAC, TONDACH, K.M.BETA IKO, TEGOLA, ISOLA VELUX, ROTO ROFSPECIA.


Provádíme realizace všech druhů střech. Pracujeme se všemi druhy střešních krytin. Instalujeme střešní okna, opravujeme a montujeme klempířské prvky.


Nabízím pokrývačské, drobné tesařské a zednické či klempířské práce. Provádím zimní údržbu střech i zateplování půdních prostor, hydroizolace střech.


Provádíme rekonstrukce sedlových i plochých střech vč. tepelných izolací a krovů. Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce vč. dodávek materiálu. Dále provádíme protiradonové izolace a spodní stavby.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce (šikmé - ploché střechy) ze speciálního lešení, které několikanásobně snižuje náklady a zvyšuje produktivitu a kvalitu odvedené práce. Dále nabízíme střešní krytiny, doplňky střech, střešní okna, difúzní fólie, ventilační turbíny atd.


Poskytujeme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme šikmé i ploché střechy. Montujeme parapety, stínící techniku, garážová vrata, dveře, plastová či hliníková okna. Nabízíme impregnaci řeziva, pergoly, altány a obklady.


Jsme stavební firma provádějící klempířské a pokrývačské práce. Dodáváme a montujeme střešní krytiny na šikmé a ploché střechy. Provádíme hydroizolace plochých střech a základových desek.


Nabídka klempířských a výškových prací. Rekonstrukce, stavba a opravy střech.


Vyrobíme cokoliv ze dřeva (pergoly, altány, přistřešky, zádveří, krovy atd..) vše včetně krytiny. Montáž střeśních oken Velux.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Rubriky článků