Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Izolace ploché střechy - Zlínský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabízíme bytovou a nebytovou výstavbu,rekonstrukce, nástavby, vestavby, přístavby, půdní nástavby a vestavby a renovace. Realizujeme zateplení fasád, výměnu oken, opravy a sanace balkónů a lodžií, hydroizolace, izolace střech, výměnu zábradlí. Pokrývačské, zednické a malířské práce.


Kompletní realizace střech, opravy. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Izolace plochých střech a teras s použitím fóliových systémů, asfaltových pásů, trapézových plechů. Montujeme střešní okna. Odborný dodavatel Zelená úsporám.


Nabízíme kompletní servis HROMOSVODŮ- MONTÁŽE- REVIZE- PROJEKTY


Provádíme nástřik tvrdé polyuretanové pěny PUR, tepelné, vodotěsné izolace, hydroizolace plochých, atypických střech. Realizujeme izolaci svislých, zakřivených ploch, stěny, zásobníky, teplovodní potrubí. Nabízíme rychlé provedení bez narušení provozu objektu, řešení střešních prostupů.


Provádíme izolace střech, teras, spodních staveb, základů, jezírek a bazénů.


Zhotovení plochých střech včetně zateplení, spodní izolace, bazény, septiky, skládky, jezírky. Používané materiály: mPVC, LDPE, HDPE, ECB, TPO, PRYŽOVÉ FOLIE ,ASFALTOVÉ PÁSY.


Provádíme hydroizolace střech a spodních staveb. Děláme izolace terasy nebo balkónu. Realizujeme izolace proti radonu. Není problém izolovat zahradní jezírko. Provedení hydroizolace navazuje na bezplatnou kalkulaci.


Nabídka zednických, sádrokartonářských, malířských, natěračských a izolatérských prací.


Realizace střešních plášťů, zateplování a izolace rovných a šikmých střech. Izolace staveb. Prodej materiálu a příslušenství pro střechy a stavbu. Fólie PVC a veškeré druhy krytin.


Provádíme rekonstrukce střech pálenými, betonovými a plechovými krytinami. Nabízíme izolace rovných střech a montáže veškerých klempířských prvků.


Výroba a prodej zakrývacích plachet velkých formátů a ochranných plachet a deklů na kontejnery, korby, valníky, apod. Nabízíme také termoizolační fólie, nehořlavé plachty a ochranné závěsy.


Nabídka pokrývačských a izolatérských prací.


Nabídka pokrývačských a izolatérských prací.


Plastové izolace rovných střech, balkonů, teras, pozemních staveb a zahradních jezírek. Pokládka PVC podlah.


Provádění kompletních realizací rovných a šikmých střech. Nabídka tesařských, klempířských, pokrývačských, sádrokartonářských a izolatérských prací.


E-shop nabízí velkoformátové krycí plachty z pevné PE kašírované plachtoviny opatřené oky pro uchycení. Velké rozměry plachet jsou vhodné na zakrytí střech a domů při stavbách a rekonstrukcích. Zboží odesíláme do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky.


Zateplování budov, fasád, hydroizolace plochých střech. Prodej fasádních a zateplovacích systémů. Prodej a montáž hydroizolačních systémů.


Provádíme opravy a izolace střech, fasád a balkónů.


Nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce a modernizace objektů, zateplování, opravy fasád,provádění gabionových staveb. Provádíme komplexní regeneraci panelových domů. Stavebně-řemeslné práce, hydroizolace a izolace střech. Průmyslové izolace tepelné, protihlukové.


Provádíme hydroizolace rovných střech, základů staveb, bazénů a jezírek. Dále provádíme tlakové izolace a izolace proti radonu.


Provádíme izolace střech, montážní a konstrukční práce, aplikace nátěrových systémů, pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací, izolace rovných střech.


Rubriky článků