Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Izolace ploché střechy - Svitavy

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Autorizovaný stavitel - stavební dozor. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, osazení střešních oken, izolace, rekonstrukce, opravy šikmých a plochých střech, montáž dřevěných střešních konstrukcí. Montujeme parapety, okapy a svody.


Provádíme opravy izolace a rekonstrukce plochých střech. Dodáváme foliové krytiny a modifikované asfaltové krytiny. Zajišťujeme tlakové izolace.


Provádíme izolace plochých střech a dodatečné zateplení střech. Nabízíme rekonstrukce teras a balkónů. Specializujeme se na rodinné a bytové domy. Realizujeme zahradní jezírka, izolace základů, rekonstrukce střech, řešíme havarijní situace.


Provádění klempířských a izolatérských prací včetně zateplování podkrovních místností, sádrokartonářských prací a lepení střech.


Nabídka tepelných izolací střech, stropů, stěn, podlah.


Hydroizolace plochých střech, balkonů a teras.


Provádíme izolace proti vodě, hydroizolace plochých a zelených střech, teras, balkonů a jezírek. Provádíme izolace spodní stavby proti radonu, ropným produktům a vlhkosti. Používáme materiál FATRAFOL.


Provádíme tepelné a chladové izolace potrubí, těles, vzduchotechniky, izolace a hydroizolace plochých střech, mostů, teras, proti ropným produktům, radonu. Klempířské práce. Prodáváme izolační materiály, polystyrén, asfaltové pásy.


Nabídka pokrývačských a izolatérských prací.


Provádění výškových, stavebně dokončovacích a izolatérských prací.


Střechy, konstrukce, PVC fólie, zateplení střech atd


Hydroizolace plochých střech, zateplování plášťů a pokládka střešních krytin a asfaltových šindelů.Nabídka izolatérských prací.


Provádíme izolace spodních staveb, plochých střech, jezírek a balkónů.


Nabízíme střechy, rekonstrukce střech, krovy, vazby, okapy, klempířské a pokrývačské práce, tepelné izolace, montáže střešních oken a drobné práce zednické. Zhotovíme zahradní domy, altány. Připravujeme půdní prostory pro vestaby.


Postavíme střechy a izolace. Nabízíme pokrývačské, izolační, klempířské a tesařské práce.


Klempířství, pokrývačství vč. tesařských prací, izolace rovných střech a pochůzných teras, zámečnictví a vzduchotechnika - výroba a montáž. Prodej střešních systémů.


Nabídka izolatérských prací.


Provádění hydroizolací plochých střech lepenkovým a foliovým systémem včetně zateplení.


Poskytování izolace proti vodě a radonu u střech, teras, balkónů, základových desek a jezírek.


Provádění rekonstrukcí a renovací lepenkových střech. Zateplení plochých střech. Nátěry plochých i plechových střech. Provádíme také klempířské práce.


Firma provádí: tryskání vodním paprskem, vysokotlaké nástřiky Airless, hydroizolace, sanace, údržba zeleně.


Provozujeme tesařství, klempířství, pokrývačství, výškové práce. Nabízíme zateplení a zateplování střech, ploché střechy, izolace, nátěry plechových a eternitových střech, spárování panelových domů, zábrany proti ptactvu - holubům. Vyrábíme parapety.


Rubriky článků