Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Izolace ploché střechy - Přerov

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabídka zateplovacích a izolatérských prací.


Výškové práce Prostějov, nátěry komínů, fasád, jeřábů, vodojemů, konstrukcí, střech, sanace sil, reklamní nápisy, izolace střech, opravy fasád, rekonstrukce historických komínů, klempířské práce, čištění sil, mezipanelové tmelení, spárování, výškové práce horolezeckou technikou.


Provádění izolačních prací.


Nabídka izolačních a zateplovacích prací.


Provádíme stavební práce. Zateplování, revitalizace panelových a rodinných domů. Zednické, obkladačské, sádrokartonové a malířské práce. Stavby RD. Terénní úpravy a pokládku zámkové dlažby. Prodej izolačních materiálů, barev DUFA, FEYCOLOR.


Provádíme: hydroizolace plochých střech asfaltovými pásy a PVC foliemi, pokrývačské práce se všemi druhy krytin, střešní pláště na klíč, montáž střešních konstrukcí, zateplování, sanace, práce klempířské, tesařské a hromosvody na průmyslových i veřejných objektech, bytových i rodinných domech.


izolace staveb


Sanace a izolace vlhkého zdiva - narážení nerezových plechů, podřezání zdiva řetězovou pilou a diamantovým lanem, chemické injektáže a aktivní elektroosmóza.


Provádíme zateplovací práce.


Dodáváme střechy na klíč, nabízíme veškeré pokrývačské, klempířské, izolatérské a stavebně řemeslné práce. Nabízíme izolace plochých střech, zateplení střech, montáž polykarbonátu a střešních oken. Krytinu a materiál zajišťujeme dle volby zákazníka.


Provadeni izolaci plochych strech, teras, pergol. Klempirske prace


Nabídka izolatérských prací.


Nabídka instalatérských a izolačních prací.


Poskytování izolačních a zateplovacích prací.


STŘECHY & IZOLACE Novostavby, rekonstrukce a opravy střech z veškerých dostupných střešních krytin na trhu. Specializace na zateplování plochých střech. Specializace na střešní krytinu, prejzy, přírodní a umělou břidlici, Eternit -vykrývaná úžlabí, volská oka, věže, atd.


Provádění izolačních a zateplovacích prací.


Nabídka průmyslových izolací.


Nabídka stavebně dokončovacích a izolatérských prací.


Nabídka pokrývačských, klempířskýchí, tesařských a izolatérských prací.


Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Zateplování budov a střech, izolace. Nátěry fasád, střech, ocelových konstrukcí. Výškové práce, větrné ventilátory.


Provádíme izolace proti vodě, rekonstrukce plochých střech z fólií a asfaltových pásů, tepelné izolace, klempířské a pokrývačské práce. Izolujeme a zateplujeme spodní části staveb, bazény a zahradní jezírka. Jsme zařazeni do programu zelená úsporám.Kompletní práce v oblasti střech, které zahrnují zejména klempířské, pokrývačské, tesařské a izolatérské práce.


Montáž sádrokartonů, izolování, zateplování fasád, obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader, půdní vestavby.


Dodávka a montáž sádrokartonu, malířské, tesařské, zednické a izolační práce.


Nabízíme izolační a zateplovací práce.


Provádění izolačních prací.


Prodej izolačních asfaltových pásů a střešní izolační krytiny. Provádíme izolační práce.


Rubriky článků