Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Izolace ploché střechy - Pelhřimov

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Zabýváme se instalací hydroizolačních systémů a zateplováním plochých střech.


Vodotěsné a tepelné izolace střech, základů staveb, podlah, bazénů, izolace PUR pěnou.


Dodáváme izolační materiály pro izolace proti vlhkosti,vodě a radonu. Provádíme izolace staveb,izolace střech,izolace bazénů a izolace teras. Dodáváme PVC fólie a PE fólie Alkorplan, Protan, Fatrafol, Cefil, Borsaleaf, Flag, Lithoplast, R-FOL a RKW.


Firma zajišťuje stavby na klíč, půdní vestavby, dvouplášťové střechy, tepelné izolace budov a hydroizolace střech.


Provádíme izolace proti vodě, radonu, zemní vlhkosti a ropným produktům. Izolace střech, venkovních teras, balkonů, izolace zahradních jezírek a bazénů.


Komplexní realizace dodávek stavebních prací v oboru izolací plochých a šikmých střech, zateplovacích fasádních systémů a průmyslových a sportovních podlah.


Provádění hydroizolace a zateplení plochých střech, spodních staveb, teras a balkónů. Izolace proti radonu, tlakové vodě a ropným produktům.


Nabídka pokrývačských prací, izolace.


Izolace plochých střech, balkonů, teras a staveb proti vlhkosti a radonu. Realizace fóliových bazénů, asfaltových šindelů a izolačních nátěrů.


Provádíme protiradonové izolace a hydroizolace plochých střech, teras, základů, bazénů a jezírek hydroizolačními fóliemi.


Firma provádí vodotěsné, tepelné izolace a protiradonové izolace. Dále izolace plochých střech a mnoho dalších izolací.


Izolace plochých střech. Izolační práce u rodinných domů, průmyslových staveb. Terasy, balkóny, zahradní jezírka.


Zastřešení pergol a drobných staveb - lehké sklolaminátové krytiny a polykarbonátové komůrkové desky - NOVINKA - tepelně zatavené komůrky. Tepelné izolace šikmých střech RD i plochých střech výrobních hal. Dodáváme materiál na zatřešení, opláštění a rekonstrukce podhledů zemědělských budov.


Zabýváme se specializací hydroizolačních systémů plochých střech a dále spodních staveb, teras, bazénů, jezírek a zelených střech.


Provádíme hydroizolace plochých střech, teras a balkonů.


Provádíme hydroizolace plochých střech včetně zateplení a klempířských prací. Nabízíme izolace proti radonu a ropným produktům.


Provádíme klempířské práce a vodotěsné izolace proti radonu.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, dodávky střešních krytin včetně montáže, dodávky a montáže střešních oken Velux a Roto, izolace plochých střech.


Provádíme rekonstrukce střech - demontáž krytiny a odvoz suti. Tesařské, klempířské a zednické práce, montáž střešních oken, izolace a nátěry fasád, zateplení fasád a půdních prostor, izolace plochých střech. Poradenská činnost a zpracování rozpočtů.


Provádíme hydroizolace, protiradonové izolace, izolace plochych střech, teras, balkonu a nopove izolace


Protiradonová opatření, izolace plochých střech, svařování izolačních fólií.


Nabídka zhotovení a izolace plochých střech, jejich údržba a opravy.


Rubriky článků