Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Izolace ploché střechy - Jihomoravský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


logo

Klademe velký důraz na řemeslnou preciznost, perfektní kvalitu a nadstandardní komunikaci se zákazníkem nejen v průběhu realizace, ale i kdykoliv po ní. Máme více jak 10 pracovních skupin a jsme schopní jakoukoliv zakázku začít do 4 týdnů od podpisu smlouvy o dílo!!


Dodávka a montáž stavebních izolací. Specializace na izolace plochých střech a zateplení budov.


Kompletní dodávka plochých a šikmých střech včetně zateplení. Provádíme revize, pokrývačské, klempířské, izolatérské a tesařské práce.


Rekonstrukce rovných střech. Zateplování střech, opravy hydroizolací a izolací. Klempířské,pokrývačské a drobné stavební práce. Záruční doby 10 let, ISO 9001, Brno.


Klempířské a pokrývačské práce. Zednické práce, bytová jádra, opravy,rekonstrukce, zateplení fasád. Revitalizace domů izolace šikmích a plochých střech, balkonů, teras, světlíků. stavba domů, přístaveb a chatek. Výměny euro, plastových a hliníkových oken. Frézování a vložkování komínů,vodoinstalace


Izolace proti zemní vlhkosti a tlakové vodě, izolace střech, tepelná izolace, izolace střešních zahrad, ochranné nátěry.


Zajištění přípravy povrchů tryskáním a povrchovou antikorozní ochranou. Nabídka zámečnických a izolatérských prací.


Izolace rovných střech modifikovanými hydroizolačními pásy s břidličným posypem Zateplování střešních plášťů Klempířské práce Pokládka asfaltových šindelů Zednické práce Veškeré pokrývačské práce Kompletní dodávky šikmých střech Izolace plochých střech, základů a bazénů fólií ALKORPLAN


Vyrábíme a dodáváme protihlukové a antivibrační izolace, krytí hydroizolace, rohože, povrchy balkonů, teras, lodžií, sport. povrchy, granulátové výrobky, pryžové desky, zámkovou dlažbu a desku, izolace mostních a tunelových konstrukcí, střídačky zimních stadionů, ploché střechy, dilatační pásy.


izolace plochých střech - izolace balkónů, teras - izolace septiků, jímek - zemní izolace proti radonu a tlakové vodě - fóliové bazény vše z PVC - kvalitní služby, smluv


Nabídka izolatérských prací.


Nabídka výškových, malířských, natěračských, zámečnických, klempířských a izolatérských prací. Kácení stromů v nepřístupných oblastech.


Stavební a izolatérská firma, izolace plochých střech, vodních staveb, spodních staveb proti vodě a radonu ropným produktům.


Provádění hydroizolací střech se specializací na rovné střechy.


tepelná izolace a hydroizolace plochých střech


Hydroizolace střech, balkonů i teras novou technologií - jedná se o folii Sarnafil původem ze Švýcarska.


Nabídka stavby interiérových i venkovních krbů a krbových kamen. Provádění zednických a izolatérských prací.


Provádíme hydroizolace plochých, šikmých střech, tak i sanace střech s poškozenými asfalt. lepenkami včetně zateplení. Dále izolace proti zemní vlhkosti a radonu, teras, balkónů a bazénů včetně klempířských prací. Používané materiály z mPVC (Sika).


Izolace plochých střech.Naše rodinná firma existuje již od roku 1994. Za tuto dobu si získala mnoho spokojených zákazníků po celé České republice, kteří se na nás obracejí dodnes. Klademe důraz na vysokou kvalitu námi odvedené práce a dlouhodobou funkčnost řešení.


Hydroizolace plochých střech systémem Sarnafil, hydroizolace proti zemní vlhkosti a radonu, hydroizolace bazénů a jezírek


Provádíme izolace plochých střech, teras, balkonů i bazénů. Nabízíme zemní izolace.


Specializujeme se na izolace plochých střech a zateplení budov.


Nabídka stavebních, klempířských, pokrývačských a izolatérských prací. Ruční výroba klempířských prvků.


Opravy a hydroizolace rovných střech, nátěry střech asfaltovým nátěrem, reflexivní nátěry, nátěry veškerých klempířských prvků na střechách.


Nabídka izolatérských a pokrývačských prací.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Hydroizolace plochých střech, montáže střešních oken, prodej střešních krytin a klempířských prvků. Provádíme sádrokartonářské práce včetně tepelných izolací.


Provádění veškerých klempířských, pokrývačských, tesařských a izolatérských prací včetně dodání materiálu. Montáž střešních oken.


Strechy na klíč


Nabídka izolatérských, sádrokartonářských a dokončovacích stavebních prací.


Provádění měření radonu. Nabídka izolace základů, plochých střech a bazénů.


Provádění klempířských, pokrývačských, tesařských a izolatérských prací ze všech materiálů. Dodávka a montáž střešních oken.


Provádění klempířských a pokrývačských prací a izolace střech.


Provádění veškerých zednických a stavebních prací, dále prací obkladačských a izolatérských. Zateplování bytových i nebytových prostor.


Provádíme izolace plochých a šikmých střech i se zateplením.


Hydroizolace plochých střech, izolace základů, foukaná izolace


Izolace plochých střech, balkonů, garáží, teras a zemní izolace fólií z měkčeného PVC.


Nabídka tesařských, klempířských, pokrývačských a izolatérských prací.


Stavební firma se zabývá hydroizolací plochých střech a teras, izolací proti zemní vlhkosti, tlakovými, tepelnými izolacemi, zateplením objektů.


Provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňovaní. Držitel certifikátů ISO 9001:2000 ISO 14001:2004 Revitalizace panelových domů. Průmyslové stavby. Opravy průmyslových podlah. Klempířské a izolatérské práce.


Provádíme izolace střešních systémů.


Klempířské, Pokrývačské, Tesařské práce. Dále provádíme hydroizolace plochých střech včetně zateplení. Izolace základových desek ,teras a bazénů. Pronajímáme plošiny dale pokrývačský a tesařský jeřáb KLAAS. Provádíme montáže všech výrobků značky Velux - Velux team.


logo

Zabýváme se kompletní dodávkou střešních konstrukcí všech druhů a tvarů, rekonstrukcí a oprav včetně dodávek materiálu. Provádíme veškeré práce spojené se střechami. Dále provádíme dodávku střešních oken, nadpodkrovní izolace a sanace střech, izolace plochých střech.


logo

Klademe velký důraz na řemeslnou preciznost, perfektní kvalitu a nadstandardní komunikaci se zákazníkem nejen v průběhu realizace, ale i kdykoliv po ní. Máme více jak 10 pracovních skupin a jsme schopní jakoukoliv zakázku začít do 4 týdnů od podpisu smlouvy o dílo!!


Poskytujeme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme návrhy střešních konstrukcí, dodávky střešních materiálů, stavební úpravy, rekonstrukce poškozených střech, zastřešení nebytových objektů, záruční i pozáruční servis. Montujeme solární kolektory a fotovoltaické články.


Provádíme celkové rekonstrukce střech. Veškeré klempířské a pokrývačské práce. Montujeme střešní okna (Velux, Fakro ad.) včetně dodávky. Montáže difúzních folií s laťováním, izolace střech. Práce výsuvným žebříkem Bocker do výšky 25 metrů.


Provádíme izolace střech, pokládku asfaltových šindelů, izolaci proti zemní vlhkosti.


Provádíme stavební klempířství, izolatérství, hydroizolace plochých a sešikmených střech.


Vyrábíme krovy, tesařské konstrukce, vazby, střechy.Provádíme montáž klempířských výrobků, zednické práce, montáže oken, lité podlahy, izolace střech, montáže sádrokartonů. Prodáváme střešní krytiny, klempířské výrobky, tepelné izolace, střešní okna.


Rubriky článků