Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Izolace ploché střechy - Jičín

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Izolace, rekonstrukce a opravy plochých a šikmých střech, základů staveb, bazénů, klempířské práce, drobné stavební práce a zateplování fasád.


Nabízíme hydroizolace, izolace proti vodě, radonu, mostních konstrukcí a viaduktů, izolace střech, PVC fólie, tepelné izolace.


Opravy střech, izolace plochých střech, hydroizolace, tepelné izolace, klempířské a natěračské práce.


Opravy střech, izolace plochých střech, hydroizolace, tepelné izolace, klempířské a natěračské práce.


Stavební činnost, izolace, klempířské práce, zateplování, pokrývačské práce - ploché i sedlové střechy.


Realizujeme šikmé a ploché střechy, krovy, terasy a izolace staveb včetně všech souvisejících řemesel. Zhotovujeme i atypické zakázky po celé ČR.


Vodotěsné izolace a opravy střech.


Hlavní činností firmy jsou realizace a rekonstrukce střech,hydroizolace střech včetně zelených, hydroizolace spodních staveb a bazénů.


Provádíme hydroizolace plochých i šikmých střech, střešních zahrad, teras, balkónů, bazénů a zahradních jezírek. Realizujeme také izolace proti radonu, zemní vlhkosti, tlakové vodě a ropným látkám.


Rekonstrukce plochých a šikmých střech včetně klempířských prvků a hromosvodů


Vodotěsné izolace a opravy střech.


Nabízíme tepelné a průmyslové izolace, hydroizolace a protiradonové izolace, izolace plochých střech.


Montáž střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin, izolace střech. Dále provádíme hydroizolace, rekonstrukce balkónů a panelových domů.


Provádíme fóliové hydroizolace plochých střech, střešních zahrad, teras, balkonů a bazénů.


Nabídka izolatérských prací.


Nabídka izolatérských a pokrývačských prací.


Prodej a servis výsuvných žebříků. Provádění topenářských, vodoinstalatérských, izolatérských a zámečnických prací


Provádění klempířských, tesařských, pokrývačských a izolatérských prací.


logo

Provádíme izolace proti vlhkosti, vodě a radonu. Hydroizolace střech, zelených střech, balkónů, teras, jezírek, bazénů, odpadů a nádrží.


Provádíme ochranu povrchů a staveb, opravy a hydroizolaci plochých střech, zateplování staveb, izolace teras, balkonů, lodžií a sanaci betonových konstrukcí.


Provádíme izolace plochých a šikmých střech, střešních zahrad, dále izolace proti ropným látkám a protiradonové izolace. Dále izolujeme zahradní jezírka a bazény.


Provádění stavebních, demoličních, malířských a projektových prací a rekonstrukcí. Realizace tepelných a stavebních izolací a izolací plochých střech.


Tepelné, zvukové a protipožární izolace z minerálních vláken - Orsil a Isover, nově také v nabídce izolace z expandovaného polystyrenu EPS. Izolace podlah, příček, stěn, fasád, stropů, podhledů, plochých a šikmých střech, technické a průmyslové izolace.


Provádění izolatérských prací. Natírání fasád.


Pokrývačská činnost a izolace.


HYDROIZOLACE PLOCHÝCH A ŠIKMÝCH STŘECH -rekonstrukce střešních plášťů plochých a šikmých střech - rekonstrukce teras a balkonů - izolace zahradních jezírek a jímek - izolace proti vlhkosti a radonu


Hydroizolace střech,teras a balkonu.Hydroizolace spodních staveb,bazenu a jezírek.Výroba a montáž klempířských prvku.Výškové práce


Provádění veškerých tesařských prací. Montáže lešení. Provádíme obklady dřevěných štítů, stavby pergol či renovace roubených častí. Extrémní kácení stromů a výškové práce.


Hydroizolace a dodatečná tepelná izolace plochých střech, včetně klempířských prací. Zemní práce, opravy a výstavba vodohospodářských zařízení.


Provádění klempířských, tesařských, pokrývačských a izolatérských prací.


Rubriky článků