Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Prodej materiálu na střechy

Služby » Poptávka

Vaše střecha si zaslouží kvalitu za adekvátní, přiměřenou cenu a proto se každému zpracování návrhu střechy osobně věnuje náš specialista s více jak 15-ti letou praxí, který patří v naší firmě k těm nejzkušenějším. Za svou kariéru zpracoval přes 2800 různě náročných návrhů střešních krytin vč. památkově chráněných budov. Proto dokážeme odhalit možné problémy ještě dřív, než vzniknou.

Každou poptávku na střechu zpracujeme přesně podle vašich podkladů jako je projekt, fotky, náčrt, výpis materiálů, nebo dle telefonické konzultace.

Nabídku můžeme zpracovat jako komplexní návrh střešní krytiny i vč všech doplňků. Což vždy doporučujeme – dostanete se totiž na lepší celkovou cenu nejen za materiál, ale i za dopravu.

Samozřejmě je také možné dodat pouze vybrané položky.

Nabídky zpracujeme vždy položkově s vyčíslenou exkluzivní slevou a dopravou.

Z kapacitních důvodů zpracováváme cenové nabídky na materiál odebíraný vždy v nejbližších 2 měsících. K poptávkám na pozdější termín se nedostaneme, protože řešíme dodávky na aktuální období. Pokud plánujete odběr materiálu později, ozvěte se prosím až bude odběr materiálu aktuální.

Termín zpracování nabídek, které jsou aktuální je v případě jednopoložkových nabídek 2-3dny. V případě výpočtu kompletní střechy na míru 7-10dnů.

Na všechny poptávky odpovídáme a to i když je nebudeme zpracovávat. Pokud naši odpověď nedostanete, prosím ozvěte se znovu, nebo zavolete. Může se stát, že email nedorazí, nebo skončí ve spamu. Nic na tomto světe není dokonalé.

Střešní materiály vybíráme pouze od renomovaných a kvalitou prověřených dodavatelů zejména Bramac, Tondach, Satjam, Terran, Lindab, Ruukki, Creaton a mnoho dalších.  Krytiny jsou vždy certifikovány s záručním listem.

K stanovení ceny potřebujeme následující informace:

  • Výměru střechy - potřebujeme i náčrt střechy nebo projektovou dokumentaci, popřípadě fotografie s kótami.
  • Kde leží stavba – ke stanovení ceny za dopravu.
  • Kdy je předpokládaný odběr materiálu – ke stanovení slev na materiál.

 

 

 
 
 
 

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků