Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Dodávka střechy

Služby » Dodání střechy

V případě odběru materiálu zajišťujeme doprau až k vám na stavbu a to vč skládání (auto s rukou), nebo levnější variantu auto bez skládání.
Krytiny-strechy.cz nabízí tedy kompletní návrh střechy, rozpočet, objednání i dodávku materiálu na ploché a všechny typy šikmých střech.
Dodávka střechy je námi po celou dobu sledována až do doby, než je kompletně vyřízena. Za komunikaci mezi dodavatelem (výrobcem), příslušným řidičem a Vámi je plně zodpovědný náš pracovník, kterému byla, tato zakázka přidělena.
Zajišťujeme dopravu až na stavbu. Způsob dodání jednotlivých materiálů je zajišťován vždy dle předpisu výrobce.

Po schválení rozpočtu a objednání materiálů u výrobců, nebo smluvních dodavatelů Vám zajistíme dodání Vaší střechy přímo na místo v ČR které sami určíte.

Po objednání materiálu vždy individuelně domlouváme termín dodání dle požadavku zákazníka a možností návozu materiálu. V den dodání je zákazník kontaktován příslušným řidičem, který upřesní čas příjezdu.

- Cena dopravy u větších zakázek je ceněna individuálně dle odebíraného množství

- Cenu dopravy ovlivňuje vzdálenost, skládání, množství materiálu, sazba na kilometr se pohybuje 20-35Kč/km z našich výdejních míst

- U malých zakázek zajišťujeme přepravní společnost typu PPL, kde je sazba dle balíkové nebo paletové přepravy (cena se pohybuje nejčastěji v rozmezí 500-1500,-Kč bez DP

- Výhoda pro Vás - čím více materiálu vezeme, tím je doprava levnější.

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků