Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Roto střešní okna

Roto

Společnost Roto je již řadu let zkušeným a ověřeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Značka Roto je mezinárodně uznávaným výrobcem střešních oken a solárních systémů, a tedy synonymem pro špičkovou techniku. Produkty společnosti jsou konstruovány podle nejnovějších technických parametrů a poznatků s vysoce komfortním ovládáním, propracovaným designem a užitností. Společnost si postupně vybudovala pozici prémiové značky v odvětví střešních oken, a otevřela dveře do oboru solární technologie. Firma vyniká ve vzájemné syntéze spojující obě tyto činnosti. Střešní okna, solární systémy a veškerá příslušenství jsou vyráběna z prvotřídních materiálů a surovin, pokud zákazník volí značku Roto, pak se rozhoduje pro výrobky německé kvality.

Výrobky společnosti

Každý výrobek společnosti prochází důkladným testováním podle přísných norem. Takové kontroly zajišťují zákazníkovi, že výrobky značky Roto, mají dlouhou životnost, vysokou odolnost a mimořádně snadnou údržbu. Tajemství špičkové kvality spočívá v nejlepších materiálech a surovinách bez jakýchkoliv kompromisů za použití inteligentní technologie.

Střešní okna značky Roto jsou vyráběna tak, aby měly dlouhou životnost, mají jednoduchá ovládání, inteligentní řízení, ochranu proti vloupání, odolnost proti povětrnostním vlivům a zajišťují maximální pohodlí se spoustou světla, volným přístupem k oknu a ničím nerušeným výhledem. Všechna střešní okna jsou vybavena kováním Roto. Střešní Plastová okna jsou snadno recyklovatelná a vracejí se do výrobního procesu jako druhově čistá surovina.

Ceník střešních oken ROTO
Střechy Praha 2015: Zlatá taška má své vítěze

Střechy Praha 2015: Zlatá taška má své vítěze

Do letošního ročníku již tradiční soutěže o nejlepší exponáty veletrhu Zlatá taška byl přihlášen rek… Celý článek
1 z 1
Rubriky článků