Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Fakro okna - plastová výklopně kyvná

Výklopně-kyvné okno PPP-V preSelect®

má dvě odělené funkce; výklopnou v rozsahu 0-35° a kyvnou s úhlem otočení o 180°. Plastová okna jsou pevná, odolná vůči korozi a působení atmosferických vlivů. Údržba oken je omezena na minimum. Materiál používaný k výrobě oken má nulovu nasákavost a vyznačuje se vysokou odolností proti působení kyselin a rozpouštědel. Patentovaný moderní systém kování v okně PPP-V zaručuje plnou stabilitu křídla ve výklopné a kyvné funkci. Změnu způsobu otevírání zajišťuje inovativní přepínač preSelect® umístěný v polovině výšky okenního rámu.

Obecné informace  - Plastová výklopně kyvná střešní okna

Plastová výklopně kyvná okna mají velmi vysokou užitnou hodnotu střešních oken. Díky jejich funkčnosti, estetice a vypracovanosti jejich užívaní se hodí na každou střechu obytných domů.

Jejich jednoduchá obsluha zaručuje komfort při využití dvou systémů otevírání. Tato střešní okna jsou nejen výklopná, ale zároveň i kyvná. Pro denní užívání slouží výklopná poloha, která je bezpečná. Okno má své závěsy neboli panty v horní části a tím zajistí otevření celého křídla. Od kyvných oken je tato výklopnost výhodná tím, že křídlo nezasahuje do prostoru interiéru, a nehrozí tak žádné poranění hlavy. Pro snadnější udržování čistoty výklopných oken slouží přepínač, který změní charakter okna na kyvné. Výkyvně kyvná plastová střešní okna jsou v mnoha případech vyráběna stejně jako kyvná plastová střešní okna, a to z plastových vyztužených profilů. Mají velmi dobře řešen systém odvodňování proti orosení a jsou dodávány standardně v bílé barvě, ale existují i variace v podobě dřeva. Výklopně kyvná plastová střešní okna jsou nabízena v široké škále rozměrů s bohatým příslušenstvím i pro ty nejnáročnější.

Rubriky článků