Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Fakro střešní okna

Fakro

Z malé rodinné firmy se během několika let stala společnost mezinárodní korporací a spolupodílníky jsou lidé z různých zemí světa jako například Velké Británie, Rakouska, Německa, Španělska, Holandska, Irska, Polska, Ruska nebo Maďarska. Soukromá firma Fakro je dynamicky se rozvíjející společností v odvětví střešních oken na světě. Vznik firmy se datuje od roku 1986, kdy Ryszard Florek, předseda představenstva a majitel firmy, zakládá v Tymbarku truhlařskou firmu Florad a první střešní okno se značkou Fakro sjíždí z výrobní linky v Nowym Sączu v roce 1991.

Cílem společnosti Fakro je vyrábět a dodávat své produkty v nejvyšší kvalitě, které jsou určeny pro podkrovní prostory. Hlavním cílem je nejvyšší kvalita vlastních výrobků, a zlepšit tak komfort bydlení, přičemž neustále dbají na zdraví, bezpečnost svých zákazníků po celém světě a ochranu životního prostředí. Společnost Fakro je jedním z lídrů v mnoha zemích a druhou světovou značkou v odvětví střešních oken. Společnost má dvanáct výrobních závodů a patnáct distribučních firem Fakro. Společnost disponuje moderním výzkumným a vývojovým střediskem s bezmála stovkou vynikajících odborníků z oboru konstruktérů a je autorem mnoha inovativních řešení, které jsou chráněny patenty a desítky patentových přihlášek.

Zaměření společnosti

Společnost se zaměřuje na výrobu široké palety produktů pro komfortní bydlení v podkroví jako například střešní okna různých konstrukcí a způsobů otevírání, kyvná a výklopně kyvná okna, okna se zvýšenou osou otáčení, okna pro fasádní sestavy, střešní výlezy a světlíky. Dalším vyráběným a dodávaným sortimentem jsou různé doplňky pro střešní okna, žaluzie, vnitřní předokenní rolety, venkovní markýzy, motorové jednotky, systémy dálkového ovládání, protikouřové systémy a nechybí ani solární kolektory. Společnost a produkty dostaly již řadu ocenění, mezi cenami a vyznamenáním nechybí ani Cena prezidenta Polské Republiky za "významný přínos v budování prestiže polského hospodářství na trzích EU", kterou obdrželi v roce 2003.

Ceník střešních oken Fakro Záruční list střešních oken Fakro
Rubriky článků