Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Střešní okna - přehled výrobců


Vybraní partneři                                                                            Nyní registrováno 129 výrobků od 7 firem

Logo VeluxLogo Velux


Na tomto místě najdete seřazeny důležité informace k jednotlivým střešním oknům od nejprodávanějších výrobců střešních oken v ČR tak, aby bylo možné jednotlivé výrobky rychle dohledat a porovnat.

Důležitost a výhody střešních oken

Důležitost střešních oken spočívá v propustnosti přirozeného světla do prostoru půdních staveb. Oproti fasádním oknům mají střešní okna výhodu přímého dopadu světla bez stínění okolními domy.

Co najdete v katalogu střešních oken?

Při výběru střešního okna je třeba mít na paměti, k čemu vlastně bude sloužit, a zda je pro prostor vhodný a dostačující. V katalogu naleznete střešní okna v široké škále rozměrů, s různými parametry tepelné propustnosti. U každého výrobce prezentujeme jak okna plastová, tak dřevěná. Střešní okna v katalogu dělíme na kyvná (výkyvná), výklopně kyvná.

 

Obsahová stránka katalogu střešních oken, uvedený popis atributů jednotlivých materiálů a výrobků zařazených do katalogu střešních oken odpovídá charakteristikám, které prezentují výrobci střešních oken na webových stránkách nebo v tištěných volně dostupných dokumentech. Dále viz podmínky užívání internetového portálu Krytiny-Střechy.


Ochrana podkroví proti teplu vnější okenní markýzou

Ochrana podkroví proti teplu vnější okenní markýzou

Na střešních oknech je nezbytná účinná ochrana proti slunci, jinak se místnosti v létě přehřívají. S… Celý článek
Montáž střešních oken

Montáž střešních oken

Montáž střešních oken patří k těm pracím, do nichž byste se měli pouštět radši s odborníkem. Prvním … Celý článek
1 z 1
Rubriky článků