Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Akce realizační firmy

Optimalizijeme kampaně na Seznamu a Google. Chcete taky?

Nabízíme nezávislé poradenství v oblasti PPC proklikových reklam, které firmy hojně využívají. Většinou je realita taková, že firmy jej využívají neefektivně.
Proto v spolupracujeme s odborníkem na tuto oblast s panem Zdenkem Hrabáklem. Zdenek spravuje kampaně za stovky tisíc korun a sám vlastnil jeden z největších stavebních e-shopů v ČR, v kterém pomocí PPC kampaní dělali obrat za desítky milionů korun ročně. Jen tento produkt vám může ušetřit titisíce korun měsíčně.
Pro partnery, kteří u nás utratí více než 8.000 Kč ročně je zdarma. Nyní máte tuto šanci také vy, ale jen do 30. 9. 2017.Co kdyby jste měli reklamu na hodně navštěvovaném webu na střechy přímo u střešních krytin, na které jste fakt dobří a které děláte rádi?
 
Chcete, aby Vám volali zákazníci přímo na krytiny, které pokládáte?
 
Co kdyby cena za rok byla za desetinu toho co stojí na Seznamu nebo Googlu a ještě jste dostali dárek - odolné stavební rádio a další registraci zdarma?


Akční sleva 50%
za registraci

Pouze do 16.12.2015 je cena za registraci do Katalogu střešních krytin
pro Vás 3.880,- Kč bez DPH + dárek + registrace do Katalogu realizačních firem zdarma. :-)
 
Podmínky standardní registrace v katalogu krytin najdete zde.


Výhody akční registrace v katalogu


Vaše firma může být přednostně vidět v Katalogu střešních krytin u konkrétních výrobců střešních krytin, ve kterých jste specialisté, např. u betonových tašek Bramac nebo Tondach atd. (dle vaší volby).

Navíc jako bonus dostanete zdrama další registraciKatalogu realizačních firem na přednostní pozici před konkurencí ve Vašem kraji (v katalogu je registrováno více jak 3500 řemeslníků).

Zaregistrujete si firmu tam, kde to má smysl-potencionální zákazníci Vás rychle a jednoduše najdou. Registrací můžete získat více zakázek než dosud, za rok Vás může vidět víc než 614.000 návštěvníků portálu Krytiny-strechy.cz.


Zdá se Vám to přílíš výhodné?

Nám taky, takže tady to máte:

  • Součástí zvýhodněné registrace je zviditelnění Vaší firmy v Katalogu střešních krytin u Vámi zvoleného výrobce na 1 rok. Možnost výběru z více jak 100 výrobců (1,3 mil.zobrazení za rok).

  • Přednostní pozice Vaší firmy před konkurencí ve Vašem kraji v Katalogu realizačních firem na 1 rok. (44.000 zobrazení za rok, včetně loga, referencí a popisu firmy).

  • Celá platba za registraci je uznatelným daňovým nákladem.

  • Služba je jen pro klempíře a pokrývače.

  • Počet firemních zápisů u zvoleného výrobce je omezený - objednejte si registraci  včas.

    

Chci objednat Registraci za 3880,-Kč a dárek Rádio Metabo


Vaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.
Rychlé telefonické objednání zde: +420 737 171 260


Zdarma odolné stavební radio METABO PowerMaxx RC
 
Rubriky článků