Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Novinky krátké zprávy 01/ 2011Novinky, Krátké zprávy 1-3/2010, 4-6/2010, 7-10/2010


25.3.2011

Lanit Plast, akční ceny - jaro 2011logo


Suntuf CSE - desky s jemnou krupičkou na zastřešení pergoly sleva 15%

Marlon CS - hladké desky bez krupičky na zastřešení pergoly sleva 20%

Marlon CS MDF - hladké desky bez krupičky sleva 10%Výše uvedené slevy platí v období 15.2. - 19.4. 2011 nebo do vyprodání zásob.Plastová střešní krytina Lanit Plast ZDE
22.3.2011

Mediterran - velká pokrývačská soutěž 2011 logo

Soutěž je určená pro realizační a pokrývačské firmy působící na území České republiky.

Pokrývejte střechy krytinou Mediterran a Mediterran Vás odmění body.

Za každých 10 m2 střechy Mediterran je 1 bod.

Do soutěže se započítávají střechy položené od 1.2.2011 do 30.11.2011.Více informací zde                                                   Soutěžní formulář

Střešní krytina Mediterran ZDE


17.3.2011

Aktuální ceník Onduline:logo

Platný od 15. března 2011

Například vlnitá deska Onduline (černá) je nyní levnější o 14%. V červeném, hnědém a zeleném provedení o 10%. 

Vlnitá bitumenová krytina Onduvilla v jakékoli barvě je zlevněná o 9%.

U Světlopropustných plastových krytin ceny zůstaly nezměněné.


Krytiny Onduline s aktuálními cenami:


Vlnitá deska Onduline             Vlnitá bitumenová krytina Onduvilla           Světlopropustná krytina Onduclair16.3.2011

Soutěž kamion plný KM BETYlogo:

O vítězi rozhodlo deset metrů čtverečních krytiny


Doslova několik metrů čtverečních střešní krytiny letos rozhodlo o vítězi soutěže Kamion plný KM BETY, tradičně vyhlašované společností KM Beta a. s. Letošním vítězem se mezi pokrývačskými firmami stala společnost Střechy JOKL z Českých Velenic.

Kamion s dvaceti paletami střešní krytiny KM BETA dle vlastního výběru, tak zamíří právě do Českých Velenic.

V letošním roce poprvé vyjede také kamion plný zdicích prvků KMB SENDWIX nebo PROFIBLOK. Dvacet palet těchto prvků dle vlastního výběru získala společnost AgriKOMP Bohemia s. r. o. z Brna, která zvítězila v kategorii realizačních firem z oblasti výstavby. Slavnostní vyhlášení soutěže se konalo 4. března v přátelském prostředí Mlýnhotelu Vílanec u Jihlavy. Akcí byl zároveň vyhlášen nový ročník této oblíbené soutěže.


Více informací o soutěži


Střešní tašky KM BETA ZDE
 


10.3.2011

logo


Bull of the year 2010


V pořadí již 7. ročník vyhlášení cen Bull of the year společnosti Prefa Aluminiumprodukte proběhl ve stylovém prostředí galerie Zdeňka Buriana v areálu ZOO ve Dvoře Králové.


Samotnému aktu předávání cen předcházela odborná přednáška Aleny Zárybnické o tom, jak předvídat počasí a na jaké meteorologické jevy si nejenom při pokrývačských pracích dávat pozor. Více než sto účastníků z řad klempířů, pokrývačů, odborníků, ale i laiků bylo svědkem předávání cen v celkem deseti kategoriích.Více informací a vítěze jednotlivých kategorií najdete ZDE


Tvarované plechové šablony Prefa ZDE


 

8.3.2011

logo
Změny v cenících střešních tašek Tondach a Bramac od 1.3.2011


Tondach převážně ceny navyšuje, hlavně u střešních krytin režných a glazur. U tašek v provedení s engobou jsou ceny nižší nebo stejné. Tondach také snížil ceny tašek Malý a Velký prejz.

 logo

Střešní tašky Tondach ZDE 


Bramac
 ponechal ceny víceméně nezměněné, ale některé tašky zlevnil. Bramac zlevnil střešní tašky Bramac MAX, Natura a Moravská plus. U Bramacu došlo ke zvýšení cen doplňků, vyjímaje střešních hydroizolačních fólií, ty jsou nyní levnější.Střešní tašky Bramac ZDE 

3.3.2011


Akce - sleva 30 % na vybrané střešní taškylogo

Využijte výjimečné slevy na střešní krytinu.


Nyní můžete pořídit střešní tašky Stodo 12, Samba 11 a Brněnka 14 ve vybraných provedeních se slevou 30%.

 Sleva se vztahuje na základní tašky Stodo 12 v engobě měděné, na základní tašky Samba 11 v engobě červené a na základní tašky Brněnka 14 v režné.

 

AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.


Pozn.: Poskytnutou slevu nelze sčítat s žádnou další akční slevou firmy Tondach ČR.


V případě Vašeho zájmu vyplňte kontaktní formulářStřešní tašky Tondach ZDE   
24.2.2011

Lindab Rainline bronzový v soutěži  logo„Stavební výrobek - technologie roku 2010"

"Lindab Rainline, kompletní okapový systém s bezúdržbovou povrchovou úpravou HB polyester, vyráběný moderní technologií z předlakované oceli" vyhověl náročným kritériím soutěže Stavební výrobek - technologie roku 2010, kde získal třetí cenu, a to za mimořádnou kvalitu. Na český trh je společností Lindab s.r.o. s úspěchem dodáván již od roku 1993, tedy 18 let. Kritérii soutěže jsou například vysoká technická úroveň výrobku, atestace a zkoušky dokládající technické parametry výrobky a užitnou kvalitu, originalita a ekonomický přínos, energetická úspornost a výrazný uživatelský přínos v oblasti montáže.


Pro své mimořádné vlastnosti je oceněný odvodňovací systém Lindab Rainline oblíbený jak u profesionálů, tak u domácích kutilů. Švédská pozinkovaná ocel spolu s povrchovou úpravou HB Polyester zajišťují vysokou pevnost všech prvků systému, dlouhou životnost a odolnost proti mechanickému poškození i klimatickým podmínkám.

více informací zde          Lindab Rainline - okapový systém
   

14.2.2011

Školení montážních a obchodních firem v roce 2011 logo

Vážení klempíři a specialisté na prodej střešní krytiny, společnost Satjam, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na certifikační školení, které se uskuteční od 28.2. do 4.3. 2011. Školení proběhne v hotelu u Milína nedaleko Příbrami.

Prosíme, abyste potvrdili svou účast co nejdříve, a to na e-mailovou adresu ondrej.haska@satjam.cz nebo telefonicky na číslo + 420 596 223 520 nebo, případně zafaxujte na číslo +420 596 223 539. Na výše uvedeném telefonním čísle Vám rovněž v případě potřeby poskytneme bližší informace.

Školení není zpoplatněno a navíc v rámci školení realizačních firem můžete získat bannerovou plachtu pro zviditelnění Vaší firmy zdarma! 


více informací zde      

11.2.2011

Lindab nabízí kvalitní produkty a speciální služby.logo

Lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy, falcované krytiny, bezpečnostní prvky střech a další bezúdržbové produkty LINDAB se vyrábí z nejkvalitnějšího švédského ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou v Čechách v Praze a Hustopečích, kde se nachází také sklady. Vybírat můžete ze dvou desítek barev a odstínů, včetně metalických barev nebo atraktivního odstínu mědi.
Výrobce uvádí životnost nejméně 40 let s garancí 15 až 30 let podle typu povrchu.

SERVIS
Prostřednictvím vyškolených odborníků - zabezpečuje společnost svým klientům dokonalý bezplatný servis, konzultace ohledně možných řešení nové střechy, kompletnost střešního systému včetně spojovacího a doplňkového materiálu, vyhotovení cenové nabídky na míru - podle finančních možností zákazníka - až po přípravu zmiňovaného kladečského plánu, který je vypracován bezplatně.výrobky Lindab zde      více informací zde     fotogalerie      fotogalerie     poptat tyto výrobky

 

 

 

 

 

7.2.2011

Akční slevy na sřešní krytinu a okapový systém! logo

V souvislosti s výstavou Střechy Praha s Ostravskou stavební výstavou Střechy, pláště, izolace - Stavba Ostrava 2011 jsou vyhlášeny akční ceny na krytiny SATJAM Roof ,SATJAM Grande, Satjam Rapid a okapový systém Niagara.

Krytinu SATJAM Grande tak můžete nyní zakoupit již za 209,00 Kč/m2 bez DPH, krytina SATJAM Roof je k dispozici od 229,00 Kč/m2 bez DPH a krytina připomínající falcovanou střešní krytinu - SATJAM Rapid již od 295 Kč/m2. Tyto krytiny jsou k dostání v povrchové úpravě polyestersat 25 um ve všech barvách, kromě RAL 8023.

Nyní také mimořádná předsezonní sleva 15% na okapový systém Niagara (v sortimentu 6 standardních barev) - jedinečný hloubkou žlabů a velmi kvalitní povrchovou úpravou 50ym.

Tato akce platí na objednávky uplatněné do 31.3.2010.

S krytinami SATJAM ušetříte i v letošním roce! A to nejen peníze, ale s benefitem SATJAM Záruka Plus i spoustu starostí.


 výrobky Satjam zde              poptat tyto výrobky

 


17.1.2011

Ozdobný kohout na hřebeni zvýrazní a zkrášlí střechu s krytinou KM BETA logo


Kohout je již od nepaměti vnímán jako ochránce domu, symbol odvahy a ostražitosti. Naši předkové dokonce věřili, že svým kokrháním rozhání zlé síly. Moderní kohout od společnosti KM Beta ale nesedí v kurníku, nýbrž sleduje dění okolo domu z výšky. Je totiž určen pro ozdobení a zvýraznění střechy s krytinou KM Beta a patří mezi tzv. okrasné hřebenové prvky. Nový prvek ve tvaru kohouta pochází, stejně jako další hřebenové prvky KM Beta, z dílny akademické sochařky Karolíny Šimčíkové. Ozdobný kohout, i stávající prvky - elegantní věžička a pár zamilovaných hrdliček, jsou součástí střešního systému největšího českého výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel a páleného zdiva, společnosti KM Beta a.s. 


více informací zde      Kohout KM BETA zde   Kohout KM BETA 2 zde   ostatní okrasné prvky zde      poptat tyto výrobky

 13.1.2011

Akční ceny na materiál Corus Prisma® logo

Akční ceníková cena pro krytinu Grande Plus a trapéz SAT18 nyní za 199,- Kč bez DPH/m2 v provedení s velmi kvalitní povrchovou úpravou Corus Prisma®50 µm, k dispozici barva PEGASUS.
Platnost akce do 28.2. nebo do vyprodaní zásob.

Technické informace:
Corus Prisma®50 µm 0,50mm - tato originální a prověřená surovina vyrobená společností CORUS vyniká především vylepšenými antikorozními vlastnostmi, a to díky pokovení základního ocelového jádra slitinou zinku (95%) a hliníku (5%). Takto provedený podklad zajišťuje ještě lepší ochranu střižných hran a rovněž lepší přídržnost finální povrchové úpravy. Satjam Záruku Plus poskytujeme pro tento materiál v délce 20let, stejně jako pro Polyester Sat 25µm.


 výrobky Satjam zde              poptat tyto výrobky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriky článků