Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

novinky, krátké zprávy 01-03 /2010

Novinky, Krátké zprávy 1-3/2009, 4-6/2009, 7-9/2009, 10-12/2009

2.4. 2010

Otevření nové pobočky firmy LANIT PLAST s.r.o.logo

19.4.2010 otevírá firma LANIT PLAST s.r.o.novou pobočku v Brně. Provozovna bude sídlit na adrese Jiříkovská 22, 664 51 Brno - Šlapanice.

odkaz na výrobky Lanit Plast; světlopropustné plastové krytiny28.3. 2010

Nová služba pro zájemce o solární kolektor Bramac. Vyřízení státní dotace zdarma!logo

V případě zakoupení solárního setu Bramac pro ohřev teplé vody do konce dubna 2010, Vám bude bezplatně vyřízena státní dotace 55 000 Kč z programu Zelená úsporám.

Pro bližší informace kontaktujte bezplatnou infolinku 844 106 106.

Pro vyřízení státní dotace musí majitel solárního setu Bramac dodat následující podklady:
• protokol do uvedení do provozu
• položková faktura a potvrzení o zaplacení
• souhlasné prohlášení vlastníků nemovitosti k opatření - oblast C- Využití obnovitelných zdrojů energie pro vytápění a přípravu teplé vody z programu Zelená úsporám
• výpis z katastru nemovitostí
• čestné prohlášení, že zákazník bude zařízení použi´ívat nejméně 15 let
• plná moc

Bramac pro Vás vyřídí:
• technická zpráva
• schéma solárního systému
• odborný výpočet zisku energie
• Žádost o podporu pro fyzické osoby - oblast C
• Krycí list technických parametrů k žádosti o podporu v oblasti C
27.3. 2010

Onduline - nový ceník platný od 1. 4. 2010logo

S platností od 1.4.2010 mění firma Onduline - stavební materiály, spol. s r.o.ceny u vybraných položek svého doposud platného ceníku.

Jedná se o zlevnění těchto materiálů:
Asfaltová deska Onduline + koncový lem, Asfaltová střešní taška Onduvilla, Nopová folie Fondaline + horní lem, Ocelové střešní tašky OnduSTEEL a OnduTECH 50.

Odkaz na výrobky Onduline

21.3. 2010

Snížení cen okapového systému LINDAB RAINLINE logo


Od 15.3.2010 je sniížen ceníková cena okapového systému Lindab Rainline o 15% v barvě hnědé a o 5% ve všech ostatních barvách, včetně metalických. Snížení ceny platí pro kompletní sortiment Rainline, včetně žlabů a svodů. ...

Odkaz na okapový systém Rainline20.3. 2010

logoRuukki slaví 50. výročí


Den 11. února 2010, představuje 50. výročí založení společnosti Rautaruukki. Tato společnost byla založena finským státem a sedmi hlavními společnostmi zabývajícími se kovy: Fiskars, Lokomo, Otanmäki, Outokumpu, Rauma-Repola, Valmet a Wärtsilä.

„Během uplynulých pěti desetiletí se společnost Ruukki transformovala z tradičního výrobce oceli na mezinárodního všestranného hráče v oblasti zpracování oceli a konstrukčního průmyslu. Své služby nabízí zákazníkům ve 27 zemích. Tajemství úspěchu společnosti spočívá ve stejném vzorci, který společnost Ruukki vytvořila během prvních dnů své existence: kompetentní lidé a úzká a trvalá spolupráce se zákazníky. Naše výročí oslavíme v práci se svými zaměstnanci a zákazníky," říká president & CEO Sakari Tamminen.

Společnost Rautaruukki začala fungovat ve finském městě Raahe, kde byla v 60. letech minulého století vybudována první ocelárna na západě, která vyráběla ocel pomocí nové, ekonomické metody kontinuálního lití. V 70. letech jsme provoz rozšířili na zpracování oceli, zkonstruovali jsme stolici pro válcování za studena a zahájili výrobu trubek v závodu Hämeenlinna. V 80. letech začala společnost hledat příležitosti k expanzi do západní Evropy, zřídila prodejní místa a realizovala akvizice. Počátkem 90. let společnost Ruukki expandovala do stavebního sektoru díky akvizici finského výrobce ocelových střech, společnosti Rannila. Během 90. let se společnosti otevřely také trhy ve východní Evropě. Nejprve Baltské země a Polsko a později Rusko, Ukrajina, Česká republika a Maďarsko.

Během prvních deseti let 21. stolení se začala společnost Ruukki výrazně zaměřovat na oblasti obchodních řešení a řešení pro stavební a konstrukční průmysl. Ocelárny společnosti Ruukki se zaměřují na speciální ocelové produkty. V současné době má společnost silné zastoupení na norských trzích a hledá příležitosti k expanzi na nově vznikající trhy v Rusku, střední a východní Evropě a také v Číně. V těchto regionech vybudovala společnost Ruukki silnou výrobní a prodejní síť, která slouží zákazníkům ze stavebního a konstrukčního průmyslu.

Profesionalita a odbornost společnosti Ruukki je patrná na mnoha proslulých projektech včetně Terminálu 5 na londýnském letišti Heathrow, nové budovy opery v Oslo nebo Oasis of the Seas, největší výletní lodi na světě.

odkaz na výrobky Ruukki10.3. 2010

Změny ceníků výrobců střešních tašek BRAMAC  a TONDACH

BRAMAClogo
Cena základních tašek zůstává stejná jako v roce 2009. Snižují se ceny u okapového systému StabiCor M a doplŇků jako je difuzní folie Bramac-Pro, napojovací pás na zdi a komíny EasyFlash. Dalšímo novinkami je nová pultová taška pro Bramac Max a Max7st, nové výrobky pro solární panely, nové folie Universal 2S a Clima+S.

TONDACHlogo
Režné a engobované tašky Stodo 12, Samba 11 a Brněnka 14 zlevňují. Většina výrobků Tondach zdražuje cca o 2-4%


26.2. 2010

KATEPALlogo           !!! DOPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!
FINSKÝ SBS MODIFIKOVANÝ ŠINDEL NYNÍ SE SLEVOU 10% Z CENÍKU PLATNÉHO OD 1. 1. 2010 !!!

!!! TATO AKCE JE PLATNÁ DO 31. 3. 2010 !!!

Na veškeré příslušenství platí také 10% sleva z cen bez DPH dle platného ceníku!!!

!!! DOPRAVA ZDARMA V RÁMCI CELÉ ČR !!!
Využijte této výjimečné nabídky...

Sortiment šindelů zde; Informační leták z cenami

Poptat tyto výrobky23.2. 2010

logo Na letošní výstavě Střechy Praha představila společnost Mediterran CZ s.r.o. novinku na trhu střešních krytin Zenit Břidlice.


taška Mediterran ZenitZenit Břidlice je vysoce elegantní a výrazná taška. Již její rovný tvar zaručuje výjimečnost tohoto produktu. Temně černá barva tašky a použité motivy připomínající tekoucí řeku ji řadí mezi elitní tašky. Zenit Břidlice zaujme zákazníky, kteří rádi experimentují a upřednostňují extravaganci. Tato taška je dokladem vysokého standardu, kde je kladen důraz na kvalitu a eleganci. Samozřejmostí je Colorsystém, který zajišťuje ochranu a intenzitu barvy. Zenit Břidlice obecně není určena pro každého, ale myšlenka o její koupi probleskne hlavou každému zákazníkovi. Zenit Břidlice patří mezi dražší, ale exkluzivní tašky. Koupí této tašky získáte krytinu, která je opravdovým skvostem.taška Mediterran Zenit
20.2. 2010

logo Společnost DEKTRADE připravila DEKtahák - pomůcku pro navrhování DEKvýrobků v rámci programu Zelená úsporám.

DEKtahák má usnadnit naceňování a projektování konstrukcí s využitím DEKvýrobků zaregistrovaných v Seznamu výrobků a technologií (SVT) dotačního programu Zelená úsporám.

Ucelený přehled výrobků - DEKtahák18.2. 2010

logo Bramac - Nová střešní taška Bramac Reviva má klasický vzhled bobrovky a všechny výhody velkoformátových tašek.

Bramac RevivaNová velkoformátová taška Reviva rozšiřuje pestrý sortiment střešních systémů Bramac. Vzhledem vychází z oblíbené ploché maloformátové Bobrovky, navíc má však veškeré přednosti velkoformátových tašek. Hlavními výhodami jsou především nižší pořizovací cena a nižší hmotnost, tedy menší zatížení krovu.

Reviva je velkoformátová taška, která při pokládce šetří čas i náklady. Díky vodní drážce, umožňující pokládat tašky s minimálním přesahem, má Reviva až o 40 % nižší pořizovací náklady oproti klasické Bobrovce. „Na m2 vaší střechy bude stačit menší počet kusů - pouze 11, čímž se díky zrychlení pokládky sníží i náklady na montáž," říká Ing. Radvana Rudolfová, ředitelka marketingu, a dodává, „menší překryv tašek též znamená až o 40 % nižší hmotnost na m2 a tedy celkové odlehčení krovu".

Model Bramac Reviva je opatřen povrchovou úpravou Protector, která poskytuje hned pět výhod - omezuje usazování nečistot (kyselý déšť, zplodiny, výfukové plyny), omezuje zarůstání střechy mechem a řasami, je odolná proti běžným povětrnostním vlivům (např. sníh, mráz), zaručuje barevnou stálost po dlouhou dobu a poskytuje ochranu před extrémními vlivy životního prostředí (např. krupobitím). Tašky Reviva se vyrábí ve třech barevných provedeních, přičemž není problém je kombinovat s klasickou bobrovkou ve stejném odstínu.

Pokud se rozhodnete pro klasickou střešní krytinu s mírně historickým nádechem a moderními technologickými přednostmi, je taška Reviva tím pravým řešením. Pro konkrétní představu, jak by střešní tašky Bramac vypadaly právě na Vašem domě, si na webových stránkách www.bramac.cz můžete objednat vizualizaci Vaší střechy s vybranou krytinou ZDARMA. Stačí vyplnit nezávazný dotazník a zaslat fotografii objektu. Zažádat si můžete i o bezplatný výpočet ceny celého střešního systému na míru.10.2. 2010

logoKM Beta představuje podstřešní okapový systém

Zcela nový systém odvodnění střechy vyvinula společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel. Tento systém spočívá v odvedení dešťové vody pod střešní krytinu do vnitřních žlabů a svodů. Systém využívá novou odvodňovací tašku KMB BETA, která je součástí střešního systému KM Beta, a dále odvodňovací žlaby umístěné do prostoru mezi krytinou a pojistnou folií. Podstřešní okapový systém KM Beta se uplatní zejména při rekonstrukci panelových domů, kdy se při budování šikmých střešních nadstaveb využívají stávající střešní vpusti a tím odpadá dodatečné budování dešťových kanalizačních přípojek a svodů, které rekonstrukci značně prodražují.

Originální řešení systému spočívá v tom, že střechy z vnější strany nejsou opatřeny podokapními žlaby a svody. Voda se do skrytého okapového systému dostává skrz odvodňovací tašku, která je navržena tak, že v otvorech rovných odvodňovacích ploch jsou vsazeny speciální mřížky, které srážkovou vodu odvedou do žlabu pod krytinou a zachytí všechny hrubé nečistoty.

odvodňovací podstřešní systém.odvodňovací taška.schema

Informační leták ke stažení5.2. 2010

Akční ceny na vybrané krytiny Lindab logo

+ NAVÍC 10% SLEVA NA
ZABEZPEČENÍ VAŠICH STŘECH

k jakékoli zakoupené krytině
Lindab nebo Lindab Rova

Lindab Ideal 40
 v barvě TMCE* .... 208 Kč/m2
 v barvě VINO, HNED .... 218 Kč/m2

Lindab Mega 40
v barvě TMCE,...218 Kč/m2
v barvě VINO, HNED .... 218 Kč/m2

Lindab Topline
v barvě CICE, HNED .... 239 Kč/m2
dvojitá vodní drážka, výška vlny 42 mm 239Kč/m2

Lindab Goodlock
unikátní střešní krytina bez šroubování v ploše všechny barvy** ... 299 Kč/m2

Akce platí od 28.1. do 3.4.2010 nebo do vyprodání zásob
pro uvedené krytiny s tl. 0,5 mm v povrchové úpravě Polyester.
Ceny jsou uváděny za m2 bez DPH.
* TMCE (RAL 3009), VINO (RAL 3011), HNED (RAL 8017), CICE (RAL 8004)
** TMCE (RAL 3009), VINO (RAL 3011), HNED (RAL 8017), CICE (RAL 8004),
CERN (RAL 9005), BOZE (RAL 6020)

Střešní krytiny Lindab ROVA zde;         Akční leták ZDE;          Akční leták sněhové zábrany;

Poptat tyto výrobky27.1. 2010

Střešní bitumenové šindele IKO logo

Do stávajícího sortimentu byly uvedeny 2 nové barvy!.

Cambridge HD barva č.55 - Riviera Red
Cambridge HD barva č.55

Cambridge HD Riviera Red (55) je velmi atraktivní nová barva z úspěšné kategorie laminovaných šindelů.


Armourglass barva č.16 - Chapel Grey
Armourglas barva č.16

Armourglass (tento model je z kategorie Tradičních šindelů) nabízíme nově v barvě č.16 a uspokojujeme tak poptávku zákazníků po tomto.

šindele IKO zde


21.1. 2010

SATJAM Školení montážních a obchodních firem v roce 2010 logo


Pozor, poslední volná místa ve Velké Bystřici a přihláška s programem pro školení v Kralupech!

Školení se uskuteční ve dvou čtyřdenních turnusech - 25.- 28.1. 2010 pro region Morava v Hotelu Zámek ve Velké Bystřici u Olomouce a 1. - 4.2.2010 pro region Čechy v hotelu Sport v Kralupech nad Vltavou.

Školení je jednodenní, prováděné internátní formou, tzn., že společnost Satjam, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat včetně ubytování, celodenního stravování a večerního společného posezení. Program školení je tak ukončen snídaní a předáním certifikátů následujícího dne.

Časový plán školení

9.00 - 10.00 Příjezd, prezence
10.00 - 10.10 Vstupní a programové informace
10.10 - 11:30 Základní produktové školení
11.30 - 12.00 Ubytování
12.00 - 12.45 Oběd
12.45 - 13.30 Nové produkty v nabídce společnosti Satjam pro rok 2010
13.45 - 15.30 Praktická část - modely střech
15.30 - 16.15 Nejčastější chyby v montáži lehkých ocelových střešních krytin
16.15 - 16.40 Přestávka s občerstvením
16.40 - 17.30 Vědomostní test
17.30 - 19.00 Volno, nabídka relaxačních programů v areálu hotelu
19.00 - 23.00 Večeře a večerní posezení


Druhý den:

7.00 - 8.30 Snídaně a předání certifikátů
Je na Vašem rozhodnutí, na který den z uvedených termínů se přihlásíte. Abychom se Vám mohli plně věnovat, a zajistit odbornou úroveň školení, je počet účastníků každého dne omezen na třicet osob a na max. 2 zaměstnance z každé společnosti. Věříme, že oceníte naši snahu o nejvyšší kvalitu Vaší odborné přípravy a těšíme se na setkání s Vámi. Popis cesty naleznete v pozvánce ke stažení.

Prosíme, abyste potvrdili svou účast co nejdříve, a to na e-mailovou adresu jiri.kasparek@satjam.cz nebo telefonicky na číslo + 420 596 223 533 nebo 602 248 639, případně zafaxujte návrtku na číslo +420 596 223 539. Na výše uvedeném telefonním čísle Vám rovněž v případě potřeby poskytneme bližší informace.

 Rubriky článků