Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Solární panely na střechu - Olomoucký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabízíme studie, projekty, realizaci a servis pro tepelná čerpadla, solární systémy, kondenzační kotle, fotovoltaické elektrárny, řízené větrání s rekuperací, klimatizace a centrální vysavače. Dále nabízíme systémy se sezónní akumulací tepla.


Fotovoltaické systémy, solární systémy, solární elektrárny, sluneční elektrárny, výroba elektrické energie, úspora energie, solární panely, fotovoltaické moduly, fotovoltaické články, fotovoltaika, obnovitelné zdroje elektrické energie, měniče napětí, střídače, sluneční energie, solární energie.


Jsme odborný velkoobchod fotovoltaických produktů již 20 let. Nabízíme ověření produkty SUNTECH, SOLAX, FRONIUS, SOLAREDGE, RENUSOL a další. Jako experti ve skladování energie, pořádáme i profesionální školení pro FVE instalatéry již přes 10 let.


Vyrábíme solární a sluneční zařízení, systémy pro ohřev teplé vody TUV, bazénů a přitápění.


Prodej a montáž solárních zařízení pro ohřev bazénů a přitápění. Zpracování návrhu řešení. Poskytování konzultací a servisu.


Návrh, dodávka a montáž solárních systémů.


Zajistíme dodávky solární tepelné techniky, nabízíme solární kolektory, fotovoltaické panely a komponenty


Provádíme klempířské a pokrývačské práce ze širokého výběru střešních krytin. Nabízíme kompletní zhotovení a opravy všech druhů střech, okapové systémy, nátěry klempířských prvků, montáž střešních oken a solárních panelů.


Návrh, realizace a servis solárních a fotovoltaických systémů. Nabídka kompletních vodoinstalatérských a topenářských prací.


Prodáváme fotovoltaické systémy, fotovoltaické panely a solární elektrárny. Zajišťujeme jak montáž na klíč, tak také prodáváme stavebnice, včetně samostatných komponent (panely, střídače, rozvaděče, kabeláž i konstrukci). Zajišťujeme i poradenství.


Vyrábíme ohřívače vody, nádrže k tepelným čerpadlům, solární systémy


Návrh, realizace a servis solárních či fotovoltaických systémů. Provádění kompletních instalatérských prací.


Dodáváme solární panely a systémy. Projektujeme a montujeme fotovoltaické elektrárny na klíč včetně vyřízení veškeré administrativy.


Firma dodává a montuje solární panely a kolektory SOLSYS TITAN A STANDART, určené pro ohřev vody a přitápění s českou a evropskou certifikací - TÜV, CE.


Prodej kotlů, tepelných čerpadel, solárních kolektorů. Nabídka fotovoltaických panelů, ohřívačů vody, regulace. Montáž, servis a poradenství


Internetový prodej fotovoltaických systémů


Rubriky článků