Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pronájem kontejneru, odvoz suti - Jeseník

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme kompletní regenerace panelových domů, pronájem ocelového rámového lešení SPRINT včetně montáže, kompletní dodávky staveb. Kontejnerová doprava - zajišťujeme odvoz odpadu a stavební suti, přistavení kontejneru o nosnosti 3-10 tun (MAN), recyklace, likvidace a komplexní nakládání s odpady.


Přeprava sutí, odpadů a sypkých materiálů.


Zajištění kontejnerové dopravy.


Nabídka kontejnerové přepravy.


Nákladní autodoprava a kontejnerová doprava. Nabízím dovoz písku, odvoz suti, stěhování, kácení stromů a ořezy. Realizuji vyklízení objektů, půdních a sklepních prostor. Zajistím odvoz odpadů na skládku, nebo do sběrného dvora.


Pronájímáme kontejnery na odpad a dovoz materiálů Naše kontejnery jsou vhodné pro všechny druhy odpadu - od sutě až po lehký, objemný odpad. Využívají se také na bioodpad, dřevo či kov. Dále zajišťujeme dopravu stavebních materiálů.


Přistavení a přeprava kontejnerů na stavební suť a komunální odpad.


Nabídka kontejnerové dopravy vozem Avia.


Nabízíme: odvoz a následná recyklace stavebních odpadů, suti, demolice staveb a bourací práce, prodej sypkých materiálů (písek, šterk), nákladní a kontejnerová doprava (velkobjemová doprava). Poskytujeme výkopové a zemní práce, stavební úpravy.


Poskytujeme komplexní služby v nakládání s odpady. Odstraňování, využití, recyklace. Průmyslové, živnostenské, komunální, sběrový papír, stavební a nebezpečné odpady. Pronajímáme kontejnery a kontejnerovou dopravu (3 - 32m3 s hmotností 3 - 14t).


Nabízíme kontejnerovou a nákladní autodopravu, přistavení kontejnerů (5t.) odvoz suti a recyklátů, zeminy, stavebních odpadů, komunálního, směsného a bio odpadu. Realizujeme přepravu stavební techniky, sypkých materiálů, kameniva, písku a betonu.


Nabídka nákladní, stavební a kontejnerové autodopravy s využitím mechanické ruky, hydraulický jeřáb, bagry. Provádění výkopových a zemních prací, prodej štěrku.


Kompletní autodoprava - můžeme nabídnout valníky, návěsy, sklápěče na přepravu paletového i kusového materiálu a stavebních strojů. Zajistíme práci hydraulickou rukou. Kontejnerová doprava. Nabízíme traktorbagry s podkopama a smykem řízené nakladače.


Nabídka kontejnerové nákladní přepravy s možností uskladnění materiálů. Pronájem kontejnerů.


Nabídka služeb v oblasti kontejnerové dopravy. Odvoz suti a odpadu, doprava písku a zeminy. Přistavení kontejneru a zajištění skládky.


Rubriky článků