Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pronájem kontejneru, odvoz suti - Bruntál

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabízíme nákladní kontejnerovou dopravu, pronájem mobilních kontejnerů 14 m3, nosnost až 10 t, přepravu sypkých stavebních materiálů, odpadů, likvidaci stavební suti.


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, bytových a průmyslových objektů, budov občanské vybavenosti, zateplování objektů, regenerace panelových budov. Nákladní kontejnerová doprava a doprava sypkých materiálů. Pronájem smykového nakladače.


Nabízíme nákladní kontejnerovou dopravu o nosnosti do 3,5 t vozidlem Iveco ML75, přepravu sypných stavebních materiálů, odpadů, likvidaci stavební suti a vybouraných hmot.


Pronájem kontejneru, odvoz sutin a odpadu, doprava zboží a převoz pracovních strojů.


Provádíme zemní práce, zámkové dlažby i kontejnerovou dopravu.


Kontejnerová doprava, odvoz suti, dřeva ,sypkých materiálů.....výkopové práce s minibagrem ,vysokozdvižná plošina 10m pronájem.


Nabídka kontejnerové dopravy sypkých materiálů a odvozu stavební suti.


Provoz kontejnerové dopravy.


Zabýváme se odvozem a likvidací odpadů. Působíme na území celého Moravskoslezského kraje. Jsme tu pro malé i velké zákazníky, kteří nás potřebují a neděláme mezi nimi rozdíl. Ať už potřebujete jakoukoliv z našich služeb, neváhejte se na nás obrátit


Nabídka svozu a ukládání stavební suti a odpadu z údržby zeleně. Doprava je zajišťována kontejnerovým vozem, k dispozici je malý a velký kontejner.


Firma obchoduje s kovovým odpadem, nabízí kontejnerový servis a nákladní dopravu.


Zajištění kontejnerové přepravy.


Rubriky článků