Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Izolace ploché střechy - Ústecký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme zateplování střech, klempířské a tesařské práce. Dále také pokrývačství, sanaci krovů, fasády a izolace. Stavíme a opravujeme ploché střechy, komíny. Konzervujeme krovy proti škůdcům.


Provádíme izolace vlhkého zdiva podřezáváním, zarážením chromniklových desek, chemické netlakové a tlakové injektáže, sanační omítkové směsi. Dále hydroizolace spodních staveb, teras, balkónů, nádrží. Protiradonové izolace, izolace plochých střech.


Provádíme izolace plochých střech - jedno i dvouvrstvé systémy, natavované, lepené a mechanicky kotvené. Spodní izolace - proti zemní vlhkosti, tlakové vodě a izolace radonové. Hydroizolace s tepelnou izolací i s vysokou pevností v tlaku.


Provádíme protikorozní ochranu, antikorozní nátěry, pískování, abrazivní tryskání, natěračské práce, lakýrnické a malířské práce. Provádíme klempířské, zámečnické, izolatérské práce a výškové práce za pomoci horolezecké techniky a pronájem plošiny.


Pokrývačské, tesařské práce a klempířské práce a izolace plochých střech.


Izolace plochých i sedlových střech.


Nabízíme zateplení a hydroizolace střech, plochých střech, panelových domů a průmyslových staveb. Izolace tepelné i vodotěsné provádíme nástřikem, litím tvrdé polyuretanové pěny. Nástřik tvrdých PUR pěn na ploché střechy, podhledy i svislé stěny.


Výroba a montáž obloukových světlíků a rekonstrukce sedlových světlíků. Hydroizolace plochých střech. Výroba ocelových konstrukcí.


Opravy, izolace, zateplení a rekonstrukce plochých střech, teras a balkónů, asfaltové i fóliové systémy vč. klempířských prvků


Izolace plochých střech panelových domů, včetně klempířských prvků na střechách. Opláštění fasád, plastová okna.


Hydroizolace. Izolace plochýh střech panelových domů, rodinných domků, garáží, občanských a průmyslových staveb, teras, balkónů a zelených střech.


Specializace na hydroizolace plochých střech, izolace spodních staveb proti vlhkosti, tlakové vodě a radonu.


Provádíme klempířské práce či izolace plochých střech.


Výroba nábytku na zakázku, rekonstrukce koupelen, nabídka izolatérských prací, stavby domů na klíč.


Firma specializující se na hydroizolace plochých střech a izolace spodních staveb.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Rekonstrukce a opravy všech typů střech včetně tepelných izolací.


Izolace střech a potrubí a provádění klempířských prací.


Nabídka klempířských, pokrývačských, izolatérských a truhlářských prací.


Provádíme tepelné a zároveň vodotěsné izolace střech.


Provádění klempířských, izolatérských a tesařských prací.


Nabídka izolatérských, klempířských a pokrývačských prací.


Provádím veškeré vodoinstalatérské, topenářské, izolatérské, zámečnické a potrubářské práce.


Zajištění klempířských a izolatérských prací.


Provádíme izolace plochých střech, výškové práce a úklid sněhu ze střech.


Provádění sanace vlhkého zdiva, izolací spodní stavby, podlah a plochých střech. Rekonstrukce objektů, přístaveb a nových domů.


Nabídka izolace plochých střech.


Výškové práce a izolace plochých střech. Zámečnická a klempířská výroba, montáž polykarbonátů a rekonstrukce a zateplení světlíků a prosklených stěn.


Provádíme komplexní regeneraci panelových domů - zateplování domů, zateplení fasád kontaktními zateplovacími systémy např. STO, Baumit aj. Dále výměna oken, opravy a sanace balkónů a lodžií, hydroizolace, opravy a výměna zábradlí, rekonstrukce a izolace střech.


Prvotní výrobce stříkaných a litých–tvrdých PUR, PIR pěn a lehkých pěn PUR SOFT®. Izolace plochých a šikmých střech, stropů, podkroví, hal v interiéru nebo exteriéru. Izolace dvouplášťových nádrží a potrubí, lodí, apod. Opravy špatně provedených pur izolací, poradenství


Provádění malířských a lakýrnických prací. Opravy a izolace střech a montáž suchých staveb.


Nabídka izolatérských prací a zprostředkování obchodních a firemních záměrů pro obchodní subjekty.


Provádění, dodávka a návrh vodotěsných izolací a izolací střech včetně asfaltových šindelů a ekologických staveb.


Nabídka kapilárního vysoušení staveb, bezešvé hydroizolace rovných střech a nátěrů průmyslových podlah.


Kompletní montáže střech, pokrývačské, klempířské, tesařské práce, tepelné izolace, hydroizolace, montáže systému proti pádu osob, hromosvody vč. revizí, dodávky ocelových hal a konstrukcí, pásové světlíky


Rubriky článků