Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Izolace ploché střechy - Karlovy Vary

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabídka zateplení fasád, zednických, izolatérských a klempířských prací. Pronájem lešení.


Provádíme lití anhydridových podlah, zalévání podlahového topení, stěrkování, vyrovnávání porimentem, vykládávání podlah polystyrenem Nabízíme izolaci - zateplování střech, spádové polystyrenbetony, broušení podlah a polystyrenových střech


Zajištění izolatérských prací.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce, izolace a zateplení střech.


Rekonstrukce, výstavba a opravy plochých a sedlových střech, izolace teras a balkónů. Izolace spodních staveb, zateplení a revitalizace panelových domů. Kompletní rekonstrukce staveb.


Montáže, opravy a rekonstrukce střech včetně klempířských prvků, izolací a zateplení plochých střech.


Veškeré klempířské a pokrývačské práce, izolace plochých střech, střešní okna. Prostě vše pro Vaši střechu včetně dodávky materiálu.


Provádíme kompletní sanace panelových budov, izolace plochých střech, spodní izolace, zateplování fasád, sedlové střechy klempířské a pokrývačské práce. Specializujeme se na izolace teras a balkonů.


Provádíme izolování a spádování plochých střech polystyrénbetonem, zabíváme se litím anhydritových podlah, vyrovnáváním podlah polystyrénem, polystyrenbetonem


Izolace plochých střech, teras a spodních staveb, výškové, klempířské a pokrývačské prací.


Provozujeme tesařství, klempířství, pokrývačství, výškové práce. Nabízíme zateplení a zateplování střech, ploché střechy, izolace, nátěry plechových a eternitových střech, spárování panelových domů, zábrany proti ptactvu - holubům. Vyrábíme parapety.


Rubriky článků