Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Návrh střechy na míru

Služby » Střecha na míru

Správné navržení střechy ovlivní její funkčnost, dlouhověkost i dobu návratnosti investice. Při stavbě nebo rekonstrukci střechy je třeba dávat pozor na různé aspekty, které se ve velké míře vzájemně ovlivňují. Proto bychom si měli položit zásadní otázku, podle čeho se při návrhu chceme rozhodovat - zda podle ceny, záruky, dlouhé životnosti střechy, designu střechy, podle energetických úspor za vytápění, nebo jiných parametrů.

My při návrhu střechy zvažujeme všechny další klíčové aspekty, které ovlivňují životnost střechy, jako jsou: tvar střechy, zatížení střechy, umístění a orientace střechy, místní podmínky, apod. Je potřeba také citlivě volit návrh střechy tak, aby zapadl do okolní architektury a nenarušoval ráz okolí.

Návrh vypracováváme zdarma, pokud materiál na střechu odebíráte přímo od nás.
 
V této službě zajišťujeme návrh vhodného typu střešní krytiny, rozpočet včetně všech doplňků na střechu, info k ceně za práci, až po dodání materiálu přímo na stavbu.

Každý návrh střechy řešíme individuálně tak, aby vždy splňoval všechna požadovaná kritéria jak ze strany zákazníka, tak samotného domu a jeho střechy.

V případě, že materiál od nás neodebíráte, je návrh střechy individuálně zpoplatněn. Pokud to situace vyžaduje nebo si přejete, abychom k Vám přijeli přímo na stavbu, není to pro nás žádný problém. Účtujeme si však za dopravu a konzultaci. Viz ceník níže.

Osobní konzultace

na stavbě
Potřebujete, aby se na to podíval odborník? Přijedeme.

Některé věci nelze popsat do telefonu. Některé věci se musí vidět. V případě potřeby provedeme odborné posouzení a konzultaci přímo u Vás osobně, ať už máte stavbu kdekoliv v celé ČR.


Výhody

Poradíme jednodušeji, názorněji a přesněji
Nevýhody

Časové, dopravní a jiné komplikace, které stěžují schůzku
Dopravné
10 Kč / 1 km
Konzultace
1 499 Kč / 60 minut
Odborný posudek
1 499 Kč / 1 kus

**Ceny osobní konzultace v místě stavby jsou uvedeny včetně DPH.

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků