Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Střecha chytře

Návrh střechy na míru

Služby » Střecha na míru

Správné navržení střechy ovlivní její funkčnost, dlouhověkost i dobu návratnosti investice. Při stavbě nebo rekonstrukci střechy je třeba dávat pozor na různé aspekty, které se ve velké míře vzájemně ovlivňují. Proto bychom si měli položit zásadní otázku podle čeho se při návrhu chceme rozhodovat - zda podle ceny, záruky, dlouhé životnosti střechy, designu střechy, podle energetických úspor za vytápění, nebo jiných parametrů.

My při návrhu střechy zvažujeme všechny další klíčové aspekty, které ovlivňují životnost střechy, jako jsou: tvar střechy, zatížení střechy, umístění a orientace střechy, místní podmínky, apod. Je potřeba také citlivě volit návrh střechy tak, aby zapadl do okolní architektury a nenarušoval ráz okolí.
Každý návrh střechy řešíme individuálně tak, aby vždy splňoval všechna požadovaná kritéria jak ze strany zákazníka, tak samotného domu a jeho střechy.

Návrh vypracováváme zdarma, pokud materiál na střechu odebíráte přímo od nás. 
V této službě zajišťujeme návrh vhodného typu střešní krytiny, rozpočet vč všech doplňků na střechu, info k ceně za práci, až po dodání materiálu přímo na stavbu.

V případě, že materiál od nás neodebíráte je návrh střechy individuálně zpoplatněn.
 

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků