Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Chci konzultaci

Služby » Konzultace

Víme stejně dobře jako Vy, že střechu děláme jednou za život. Břemeno zodpovědnosti za rozhodnutí je opravdu veliké, pokud se nechceme rozhodovat pouze podle ceny. Vyznat se v široké nabídce dnešního trhu, kdy každý svorně tvrdí že je nejlevnější, nejkvalitnější a kdo ví co ještě jen aby prodal, je skutečně obtížné a někdy i složité.

Abychom Vám v tom pomohli, zřídili jsme proto technicko - obchodně informační „KONZULTACI.“ Tato odborná konzultace je placená. Už za pouhých 198 Kč můžete ušetřit spoustu času a získáte jistotu toho, že jste pro svou střechu udělali to nejlepší.

Proč máme placenou konzultaci?

1. předáváme pouze kvalitní informace - dáváme si záležet na tom, abyste získali ty nejaktuálnější, nejpřesnější a nejpravdivější informace. Radit zadarmo umí každý, a dle toho poté odpovídá kvalita dané rady. My Vás spojíme s nezávislým odborníkem, který má dlouholetou praxi ve střechách.

2. jsme nezávislí a objektivní - usilujeme o finanční nezávislost od ostatních firem. Nepřejeme si být pouhými předprodejci produktů s dobrou reklamou. Pracujeme na tom, abychom byli finančně podporováni pro svou objektivnost a nezávislost.

Konzultaci si můžete objednat kliknutím zde v našem kontaktním formuláři, který je hned dole na této stránce. Konzultaci je možné, po rezervaci času, provést přes mobilní telefon nebo přes skype. Pokud si nejste něčím jistí, chcete vědět, jak dlouhá by byla konzultace pro vyřešení Vašeho problému, či řešíte jiný problém, nebojte se nám napsat.

Konzultace

po telefonu
Problém žádá rychlé řešení? Pak je konzultace ideální varianta.

Není Vám něco jasné? Potřebujete konkrétnější radu pro Váš specifický problém? Nebo obecně upřednostňujete dialog? Jsme Vám k dispozici na telefonu.


Výhody

Můžete se na cokoli zeptat, okamžitá zpětná vazba
Nevýhody

Máte časový limit, některé věci nemůžeme názorně ukázat
15 minut
399,- Kč vč. DPH
30 minut
799,- Kč vč. DPH
60 minut
1 199,- Kč vč. DPH

*Čas je oboustranně předem dohodnut. Jakékoli překročení vyžaduje Váš souhlas a řídí se ceníkem výše.

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků