Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Střecha KM Beta nyní o 30% výhodnější, novinka: taška kabelových prostupů

Plánujete nejen novou střechu, ale navíc rekonstrukci nebo dokonce stavbu nového domu? Pak vám „padnou do noty" výroční slevy u KM BETA! Díky nim získáte slevu na základní tašky ve výši 30 % a navíc až 50 % na další stavební materiály. Předpokladem dlouhé životnosti a vysoké spolehlivosti střešního pláště je však nejen kvalitní základní střešní krytina, ale i perfektní provedení detailů. Specifikem současné doby je umisťování stále většího množství zařizovacích předmětů, např. satelitů nebo kamer, na střešní plochy. Ty však vyžadují propojení silových nebo datových kabelů přes střešní plášť. KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, ale i zdicích systémů a maltových a omítkových směsí, vychází vstříc požadavkům zákazníků a představuje novinku, tašku kabelových prostupů, určenou pro profesionální, spolehlivé a bezpečné vedení kabelů skrz střešní plášť.

100% garance slevy od KM BETA

U příležitosti sta let od zahájení výroby vápenopískového zdiva v Bzenci na Hodonínsku garantuje společnost KM BETA stovce zákazníků mimořádnou slevu ve výši 20 % na vápenopískové zdivo SENDWIX, 30 % na základní betonovou střešní krytinu a 50 % na nové maltové a omítkové směsi PROFIMIX! Při stavbě tak můžete výrazně ušetřit a navíc získat kvalitní materiály pro hrubou stavbu od jediného dodavatele.

Novinka pro profesionální vedení kabelů střechou

Nová taška kabelových prostupů může být umístěna v libovolném místě střešní plochy, v blízkosti připojovaného zařizovacího předmětu (nejčastěji satelit, bezdrátové internetové připojení, anténa, kamerový systém nebo světelná reklama). Novinka ve střešním systému je monolitický celobetonový prvek, který tvoří základní taška KMB BETA opatřená širokým prstencem se třemi plastovými, stupňovitými průchodkami ve spodní části. Podle počtu a průměru připojovaných kabelů se odpovídajícím způsobem odříznou plastové průchodky, které jsou součástí střešní tašky.

Betonové střešní doplňky

První betonové doplňky představila společnost KM Beta a. s. již více než před dvěma lety. Jednalo se o tašku odvětrací a tašku anténní. Od té doby se betonové doplňky staly běžnou součástí realizovaných střech a postupně nahrazují plastové varianty. Mají totiž oproti nim spoustu předností. Nejdůležitější je přitom podstatně delší životnost. Zatímco životnost betonových základních tašek činí až sto let, životnost plastových doplňků je přibližně třetinová. I proto může KM Beta nabídnout zákazníkům na betonové doplňky záruku stejně dlouhou jako u základních střešních tašek - 30 let! Další výhodou je fakt, že betonové střešní doplňky jsou levnější než plastové.

Stávající nabídka betonových doplňků
Taška betonová odvětrací

Betonová odvětrací taška je originální celobetonový prvek pro odvětrání kanalizačních stoupaček, kuchyní, koupelen a WC, případně nezateplených částí střech. Jde o technické zdokonalení dosud běžné plastové odvětrací tašky. Prvek je celobetonový, harmonicky zapadá do střešní plochy a z hlediska životnosti a barevné jednotnosti je shodný s taškou základní. Díky konstrukčnímu řešení lze odvětrací tašku použít v celém pásmu střešního sklonu bez otáčení ventilační části. Větrání je účinnější (oproti původní plastové odvětrací tašce) díky rozšíření připojovací části z Ø 110 mm na ventilační část s Ø 125 mm.

 

Taška betonová anténní

Tato střešní taška slouží k řešení prostupu anténní trubky skrz střešní plášť. Základ doplňku vč. kloubu je celobetonový prvek, krycí kloubová část je z hliníku s barevnou povrchovou úpravou. Horní část prvku je tvořena odstupňovanými průměry od 23 do 62 mm. Podle použitého průměru trubky se v kloubovém krytu odřízne příslušná část. Taška je technickým zdokonalením dosud používané plastové anténní tašky.

 

Více o střešním systému KM BETA

Tradiční betonová střešní taška KM BETA patří dlouhodobě mezi jednu z nejoblíbenějších krytin na našem trhu. Střešní systém zahrnuje dva různé typy střešní krytiny (KMB BETA, KMB HODONKA), v celkem sedmi atraktivních odstínech (cihlový, višňový, hnědý, šedý, černý, zelený a případně i modrý) a čtyřech variantách povrchové úpravy (Standard - bez povrchové úpravy, Elegant - mat, Briliant - lesk, Efekt - kombinace dvou odstínů) a dále více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších střešních konstrukcí. Střešní krytina KM Beta je určena pro šikmé střechy se sklonem 12 - 90°.

Komplexnost systému KM Beta je jednou jeho z největších výhod. Zajímavé ceny i akční slevy nabízí e-shop KM Beta: http://shop.kmbeta.cz. Více informací na www.kmbeta.cz nebo na infolince: 800 150 200.

.

.

.

.

autor: KM Beta

Rubriky článků