Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

KM Beta odměnila nejlepšího pokrývače a vyhlásila nový ročník soutěže

KM BETA tradičně odměnila nejlepšího pokrývače kamionem střešní krytiny a vyhlásila nový ročník oblíbené soutěže

KM Beta, největší český výrobce betonové střešní krytiny, ale i vápenopískového a páleného zdiva a maltových a omítkových směsí, každoročně touto dobou vyhlašuje nový ročník soutěže Kamion plný BETY. Stejně je tomu i letos. Během teplých březnových dnů se totiž sešlo na 130 nejúspěšnějších pokrývačů a zástupců stavebních realizačních firem a vítězové za loňský rok byli odměněni. Hlavní cena, dvacet palet střešní krytiny KM BETA dle vlastního výběru, letos patří Ladislavu Hlomovi z Příbrami. Slavnostním vyhlášením vítězů byl zároveň zahájen nový ročník této tradiční soutěže.

V rámci soutěže „Kamion plný BETY" oceňuje společnost KM Beta každoročně nejúspěšnější obchodní partnery z řad pokrývačských a realizačních stavebních firem. Vítězem mezi pokrývači se stane ta firma, která za rok položí nejvíce metrů čtverečních betonové střešní krytiny KMB BETA nebo KMB HODONKA. První místo v této kategorii je spojeno s odměnou v podobě 20 palet střešní krytiny, druhé s deseti paletami a třetí s 5 paletami. Letos kamion naložený 20 paletami krytiny zamíří do Příbrami. Zde totiž působí letošní vítěz, Ladislav Hlom. Stříbrnou příčku získal Rudolf Andráš z obce Stádlec a na bronzové příčce se umístila firma JPM METAL, s.r.o., Žďár nad Sázavou.

Vyhrávají všichni

Všechny pokrývačské a stavební realizační firmy mohou navíc využívat věrnostní program KM BETA, který zahrnuje nabídku atraktivních bonusů. Za každých odebraných 500 m2 totiž firma obdrží 500 bodů. Získané body lze vyměnit za nářadí, materiál, potřeby a pomůcky pro pokrývání střech nebo výstavbu, ale i atraktivní dárkové předměty. Za body je možné získat také slevu na vybrané rekreační zájezdy CK Travel, a. s. Hodonín. Katalog cen je k dispozici v sídle firmy KM Beta a.s. a u regionálních manažerů. V současné době KM Beta eviduje více než 3100 registrovaných firem.


Předávání 1. místa

Slavnostní vyhlášení vystřídal bohatý program

V prostorách moderního hotelu Skalský dvůr se nejprve konalo přivítání účastníků a slavnostní vyhlášení vítězů soutěže. Zástupce pokrývačských a realizačních stavebních firem pozdravil výkonný ředitel společnosti KM Beta a. s., Petr Motyčka, který také přítomným poděkoval za příjemnou spolupráci v loňském roce. Poté již následovalo ocenění nejlepších partnerů vystřídané bohatým doprovodným programem. Tentokrát byly pro účastníky připraveny čtyřkolky, trenažér formule 1 a speciální maxiautodráha. Přítomní mohli navíc zkusit své štěstí v casinu. Pro dobrou náladu i zavzpomínání večer zahrála skupina sehraných muzikantů s názvem LEGENDY SE VRACÍ. Ta nabídla hostům největší hity Pink Floyd, Queen, Deep Purple a dalších světoznámých skupin.

Nový ročník soutěže začíná

Vyhlášením loňských vítězů zároveň začal nový ročník soutěže. O kamion plný střešní krytiny mohou bojovat pokrývačské firmy, které jsou držiteli „Osvědčení o způsobilosti pro distribuci a montáž střešního systému KMB BETA a KMB HODONKA". Pro příští rok je opět otevřena také kategorie pro stavební realizační firmy, kde změří síly smluvní partneři společnosti KM Beta a. s. působící v oblasti výstavby. Podmínkou účasti v novém ročníku je zaslání řádně vyplněné faktury s potřebnými kopiemi dokladů do ledna příštího roku. Podrobnosti o termínech a podmínkách soutěže lze najít na http://www.kmbeta.cz.


KM Beta a.s. si Vás zároveň dovoluje pozvat na svůj stánek na mezinárodním veletrhu IBF, který se koná ve dnech 24. - 28. 4. 2012. Prezentaci KM BETA najdete v pavilonu V, stánek č. 008. Kromě stávající nabídky představí společnost KM Beta i aktuální novinky, například nový prvek ve střešním systému - prostupovou tašku pro elektrické připojení do podstřešní části.

Podrobné informace o probíhající akci zde získají zástupci bytových družstev, SVJ a firem zabývajících se revitalizací bytových domů. Pro ně totiž KM BETA připravila speciální nabídku platnou až do konce roku 2013. Díky ní mohou vyřešit problémy s častým zatékáním do ploché střechy a navíc ušetřit více než 250 tisíc korun na nové střeše! KM BETA jim nabízí materiál na novou šikmou střechu vč. doplňků se slevou -30 % a k tomu technický dohled zdarma! Více o akci na http://www.kmbeta.cz/strechy.

.


autor: KM Beta      

 

Rubriky článků