Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Stavební veletrh IBF Brno

Stavební veletrh IBF v Brně novém kabátě pro výrobce a prodejce střech

Nechejme minulost a pokračujme v novém, lepším trendu

Víme, že Brněnské veletrhy přestaly být pro výrobce a prodejce střech v minulých ročnících přínosné - chceme to změnit, a proto ve spolupráci se Stavebními veletrhy Brno máme pro Vás speciální nabídku, která je jiná, než na jaké jste byli doposud zvyklí. Je načase obrátit směr!

Víme stejně dobře jako vy, že IBF má velmi dlouhu tradici a výbornou minulost. V dubnu 2016 se ukažte na veletrhu v nové, efektivní a moderní formě.

Nový koncept veletrhu, jaký tu ještě nebyl

Méně řečí – více prodeje

Krytiny – střechy.cz nabízí nový formát prezentace, který ještě v ČR nebyl. Víme, jak je důležité nejen prezentovat, ale hlavně prodávat. Prodejní trendy se změnily a internet je velmi dynamicky mění dál. Materiál si dnes velmi často a rádi kupují koncoví zákazníci napřímo. Využijte proto nového trendu. Zapomeňte tedy na původní mega společenská setkání, neproduktivní prezentace za drahé peníze, které nepřinášeli žádné výsledky. Vysoké investice do prezentace se minuly účinkem. Nabízíme takový formát, který bude více zaměřen na prodej a bude blíž k zákazníkovi - pro Vás za extrémně výhodnou cenu.

Stačí vzorky a místní obchoďák

Žádné nákladné přípravy, chystání a tým lidí, stačí jeden skvělý obchodník a kvalitní vzorky. Váš obchodník povede přímo na místě komunikaci vedenou ke koncovému zákazníkovi případně k prodeji ve stavebninách. Zákazníkovi nabídne konkrétní řešení, předvede vzorky vašich střešních krytin. Zákazník bude moci s vašim návrhem střešní krytiny, v případě zájmu o nákup nebo cenovou nabídku přejít přímo do stavebnin, které budou součástí výstavy střech na IBF. Zde zákazníkovi spočítají jeho poptávku a postarají s o zbytek obchodu. Původní společenská událost se promění v konkrétní obchodní případy bez zbytečných dalších průtahů a nákladů.

Pro účastníky projektu bude v termínu 20 až 23. dubna 2016 k dispozici společná otevřená prodejní zóna bez využití klasických veletržních expozic

Vizualizace Stavebních veletrhů Brno 2016 pro výrobce střešních krytinVizualizace Stavebních veletrhů Brno 2016 pro výrobce střešních krytinVizualizace Stavebních veletrhů Brno 2016 pro výrobce střešních krytin

Vizualizace Stavebních veletrhů Brno 2016 pro výrobce střešních krytinVizualizace Stavebních veletrhů Brno 2016 pro výrobce střešních krytin
Za minimální cenu – jiný, lepší koncept s lepšími výsledky

Investujte minimum a vytěžte maximum

Krytiny-strechy.cz pro Vás snížili cenu na minimum. Našim cílem na Stavebním veletrhu IBF Brno je dosáhnout výsledku ve formě spokojeného výrobce, prodejce, řemeslníka a v neposlední řadě i koncového zákazníka, který bude mít možnost odcházet přímo s konkrétním produktem, jasným harmonogramem a kalkulací pro svou střechu. Využijte šance představit své výrobky a služby více jak 40tisícům návštěvníkům veletrhu.
Rozdíl mezi předešlými ročníky a novým unikátním projektem je nesrovnatelně levnější expozice a náklady, přímá komunikace s koncovým zákazníkem o vaši střešní krytinu a doplňky.

Nový ročník stavebního veletrhu bude podporován mediální kampaní zaměřenou na všechny typy návštěvníků veletrhu. Z dostupných médií budou vědět, že výrobci a prodejci střech jsou zpět, ale jinak, s lepší a modernější formou prezentace zaměřenou na podporu prodeje. Každý zákazník uvidí formát prezentace, jaký jinde na veletrzích neuvidí a s touto informací na veletrh přijdou.

Krytiny-strechy.cz nabízí jen pro Vás bezkonkurenčně levnou prezentaci svých nabízených produktů, za podmínek, které Vám nikdo jiný nenabídne, a to nový typ veletrhu podporující prodej, rychle, levně a přehledně!


Vstupte do zajímavého projektu za extrémně výhodnou cenu

Příklad cen na výstavní plochu 25m2:
Cena plochy 25m2 14 900 Kč + DPH


Pozn.: Ceny jsou vypočítány na plochu 25m2. Výměry nejsou pevně stanovené, a lze tedy přizpůsobit požadavkům firmy. Cena bude aktuálně přepočítaná na požadovanou výměru.V případě zájmu volejte na tel. číslo 604 368 932 nebo pište na e-mail: marketing@krytiny-strechy.cz
Rubriky článků