Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Chytré hodinky TIPA

Popis produktu chytré hodinkyTyto chytré hodinky s krokoměrem a spoustou dalších funkcí disponují velkým 1.54" displejem. Hlavní funkcí je handsfree telefonování, přijímání a odesílání hovorů, posílání a zobrazování přijatých SMS, ale i zaznamenávání Vašich sportovních výkonů. Hodinky se spojí s telefonem pomocí Bluetooth. Vzhledem k tomu, že mají slot pro Micro SIM kartu, mohou být použité i jako samostatný telefon. Tyto pohodlné a vysoce funkční hodinky slouží pro přehrávání hudby, odpovídání na volání a textové zprávy a emaily. Umožňuje také nahrávat hlasové poznámky.

Důležitou výhodou těchto hodinek je čitelnost a lehce použitelné grafické rozhraní.Uživatel je upozorněn na novou informaci pomocí LED podsvícených ikon. Hodinky disponují funkci NFC, která umožňuje bezkontaktní platby prostřednictvím hodinek, aniž by bylo potřeba vytahovat kreditní kartu.

Tento model vyhledá telefon a udělá fotografii i vzdáleně. Po uzavření displeje slouží i jako klasické hodinky. Zařízení může být také kamerou, záznam se ukládá na paměťové kartě Micro SD. Chcete-li maximalizovat originalitu těchto hodinek, můžete si vybrat typ disku, menu a dokonce i vzhled ikon. Díky krokoměru je možné přesně změřit množství uchozené vzdálenosti za určitý čas. Kromě toho, tyto chytré hodinky také zobrazují, kolik jste spálili kalorií.

Vlastnosti:


- Kapacitní dotykový displej: 1.54"
- Funkce volání, přijímání SMS
- Upozornění při obdržení SMS
- Funkce NFC
- Fotografování telefonem prostřednictvím hodinek
- Voděodolný kryt (ochrana proti dešti)
- Vestavěná kamera
- Slot pro Micro SIM kartu a paměťovou Micro SD kartu
- Přehrávání hudby, diktafon
- Stopky, budík, kalendář
- Monitorování spánku, krokoměr, kalkulačka
- Bluetooth 2.0
- Kompatibilita: ANDROID (verze 2.3 a výše)
Rubriky článků