Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Fakro - Okna s podzimní prémií 9.000,- Kč

28. 9. 2015

Získejte až 9000 Kč s podzimní akcí od FAKRO

V období od 01. září do 30. listopadu 2015 kupte střešní okna FAKRO s vysoce energeticky úsporným zasklením a získejte až 9000 Kč*!

Podzimné prémie FAKRO za střešní okna, zdroj: FAKRO

JAK ZÍSKAT BÁJEČNOU PRÉMII:

I. V OBDOBÍ OD 01.09.2015 DO 30.11.2015 KOUPIT STŘEŠNÍ OKNO:

kyvné FTP-V U5, FTU-V U5, PTP-V U5, PTP-V/PI U5, PTP-V/GO U5 nebo
výklopně-kyvné FPP-V U5, FPU-V U5, PPP-V U5, PPP-V/PI U5, PPP-V/GO U5 nebo
super energeticky úsporná FTT U6, FTT U8 nebo FTT R3
a to u kteréhokoliv distributora/prodejce zapsaného v databázi firem na www.fakro.cz v záložce kontakty nebo u realizační firmy* zapsané v kontaktech na www.fakro.cz

Střešní okna Fakro v podzimní akci, zdroj: FAKRO

II. USCHOVAT FAKTURU

III. NA www.fakro.cz VYPLNIT PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ONLINE nebo STÁHNOUT, VYTISKNOUT A VYPLNIT PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ KE STAŽENÍ

IV. PŘIPOJIT KOPII/SCAN DOKLADU O KOUPI

V. ODESLAT PŘIHLÁŠKU K AKCI PŘÍMO PROSTŘEDNICTVÍM fakro.cz NEBO V PŘÍPADĚ TIŠTĚNÉHO FORMULÁŘE NA ADRESU:

FAKRO CZECH s.r.o.
Ostravská 555/24
737 01 Český Těšín
s poznámkou: Okna s podzimní prémií

VI. DO 30 DNŮ ode dne schválení přijaté přihlášky Vám bude na číslo bankovního účtu, který uvedete na registračním formuláři, PŘIPSÁNO 1.000 Kč, 1.200 Kč nebo 1.500 Kč za každé koupené výše uvedené okno, v závislosti na zvoleném typu střešního okna; MAXIMÁLNĚ VŠAK DO VÝŠE 6 KUSŮ OKEN.

Přihláška musí obsahovat:

*Přihlašovací formulář – formulář umístěný na webové stránce FAKRO (www.fakro.cz) ve formátu online formuláře nebo formulář ke stažení (který účastník stáhne a vytiskne), který musí Účastník vyplnit a poslat spolu se scanem dokladu o koupi přímo prostřednictvím stránky www.fakro.cz nebo v případě tištěného formuláře na adresu: FAKRO CZECH s.r.o., Ostravská 555/24, 737 01 Český Těšín.
*Kopie (scan) dokladu o koupi – kopie/scan faktury za nákup Výrobků FAKRO zahrnutých do akce, potvrzující nákup výrobků v období trvání akce, obsahující jejich názvy a množství. 

Účastník za nákup 1 až maximálně 6 Výrobků FAKRO zahrnutých do akce získá prémii na bankovní účet. Jestliže Účastník zakoupil více Výrobků FAKRO zahrnutých do akce, pak se výše celkové částky tvoří z hodnoty výrobků s nejvyšší hodnotou prémie.

Seznamte se z pravidly - ZDE

Přihlašovací ON-LINE formulář

Střešní okna z našeho Katalogu střešních oken - ZDERubriky článků