Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Fakro - Startuje prémie pro pokrývače 2015

20. 3. 2015

Prémie pro pokrývače 2015

Získejte až 500,- Kč

Speciální nabídku prémie až 500 Kč za zakoupené střešní okno FAKRO může využít každá realizační firma, která v období od 01.03. do 15.07.2015 koupí Výrobek FAKRO zahrnutý do Akce u kteréhokoliv distributora či prodejce firmy FAKRO CZECH s.r.o uvedeného v databázi firem na www.fakro.cz.

Získat lze také jednu ze 3 hlavních cen - kompaktní rádio Milwaukke.

Hlavní cenu získají 3 účastníci, kteří během akce nakoupí nejvíce střešních oken zahrnutých do akce. Sejde-li se více účastníků se stejným největším počtem střešních oken, cenu získá ten, kdo nakoupil a namontoval dražší okna - příklad: hlavní cenu obdrží ten zákazník, který zakoupil 10 oken FTT U6 a ne ten, který zakoupil 10 oken FTP-V U3.

Této speciální akce se mohou zúčastnit pouze firmy. Firmou rozumíme fyzickou nebo právnickou osobu, která v rámci své podnikatelské činnosti provádí montáž výrobků FAKRO.

Za firmu nejsou považováni jednotliví zaměstnanci provádějící montáž výrobků FAKRO, ale samotná firma reprezentovaná kontaktní osobou.

  • 200 Kč za střešní okno se zasklením U3
  • 300 Kč za střešní okno se zasklením U5
  • 500 Kč za super energeticky úsporné střešní okno FTT U6, FTT U8

Hlavní cena - kompaktní rádio Milwaukee

Rádio Milwaukee je vybaveno exkluzivním tunerem AM/FM s digitálním procesorem zajišťujícím nejvyšší přesnost a příjem čistého signálu, reproduktory a zesilovačem 40W, které zaručují plný, bohatý zvuk. Rádio má také ekvalizér a paměť na 10 předvolených stanic.

Polymer ABS odolný proti nárazů a ocelová konstrukce chrání vnitřní komponenty rádia, MP3 přehrávač a jiná audio zařízení.

AKCE TRVÁ OD 01.03 DO 15.07.2015 

Jak získat prémii?

Vyplněný přihlašovací formulář a kopii dokladu o koupi střešních oken FAKRO (faktura mezi realizační firmou a prodejcem výrobků FAKRO s uvedením typu a množství, která byla vystavena nejpozději dne 15.07.2015) je nutno zaslat nejpozději do 15.08.2015.

Podmínkou je uvedení čísla firemního bankovního účtu, na který bude zaslána částka odpovídající množství zakoupených oken. Částka bude zaslána bankovním převodem v termínu do 30 dnů od data schválení řádně vyplněného Přihlašovacího formuláře a dokladu o koupi. Speciální nabídka se nevztahuje na ostatní výrobky FAKRO.

U slev vyplácených plátcům DPH je příjemce slevy povinen postupovat v souladu s ustanovením § 42 zákona 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty a v souladu s ustanoveními zákona 586/92 Sb. o daních z příjmů.

Přihlašovací formulář lze vyplnit přímo na www.fakro.cz níže na stránce nebo vyplněný formulář zaslat spolu s kopií dokladu o koupi střešních oken FAKRO na adresu:
FAKRO CZECH s.r.o.
Ostravská 555/24; 737 01 Český Těšín
nebo na emailovou adresu: akce@fakro.cz

Střešní okna Fakro z Katalogu střešních oken naleznete pod těmito odkazy:Rubriky článků