Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Střecha chytře

Naše garance

KDO JSME A CO GARANTUJEME?

 

Provozujeme poradenský internetový portál www.krytiny-strechy.cz, který se specializuje na odborné konzultace a poradenství jak pro občany, tak i pro realizační firmy. Zaměřujeme se zejména na pomoc při návrhu rozpočtu pro střechy včetně nezávislého odborného porovnávání nabídek, které nám zákazníci posílají od firem, působících v tomto oboru z celé ČR.

Díky tomu Vám můžeme pomoci nezávisle vyhodnotit Vaše nabídky které obdržíte, ale zároveň Vám můžeme i doporučit  nejvhodnějšího dodavatele v ČR pro Vaší střechu ať už jste občan, nebo firma, která dodává střechy zákazníkům na klíč. U nás má každý jistotu, že nabídky neposuzujeme pouze podle ceny a že nedojde k situaci, kdy se zboží zaplatí, ale už nedodá a to z různých důvodů, včetně podvodu. U nás má každý 100%-ní jistotu, že o své peníze nikdy nepřijde, protože máme hned několik možností garantovaných plateb za dodaný materiál.

U nás najdete vše co kompletní  střecha potřebuje až do nejmenšího detailu na jednom místě. Prezentujeme pouze renomované  České výrobce střešních krytin, kteří působí na českém trhu alespoň 10let a splňují  často i velmi náročné požadavky  našich zákazníků. Právě proto neprezentujeme a nedoporučujeme každého výrobce střech jen proto že je výrobce, ale na našem webu najdete jen ty výrobce, kteří se za posledních 10let na trhu nejvíce osvědčili a jasně garantují co slibují.

Zbavte se problémů s nákupem střechy jednou provždy!

Protože jsme s nimi v přímém kontaktu, můžeme Vám díky tomu nezávisle doporučit typy krytin, které budou pro Vaše řešení nejvhodnější jak technicky, tak cenově, bez ohledu na to, kdo je vyrábí. Značkové prodejny jsou pod velkým tlakem, aby prodávali nejvíce jen od toho výrobce kterého zastupují, kdy bývá často hlavním motivem nejnižší cena za nejvyšší zisk s dopadem na kvalitu.

Plně k dispozici Vám bude náš nejlepší osobního poradce, který  Vám úspěšně pomůže realizovat  Vaše představy od prvního návrhu zaměření  až do posledního detailu.V naší firmě patří k těm nejzkušenějším. Za svou kariéru v tomto oboru navrhl více jak 2.500 standardních průmyslových budov, rodinných domů, ale i extrémně atypická náročná řešení s důrazem na architekturu chráněných památek. Proto dokáže odhalit příčinu možných problémů ještě než vzniknou mnohem rychleji.

Náš odborný pracovník se Vám bude snažit vždy nezávisle doporučit nejvhodnější střešní krytinu včetně příslušenství dle Vašich potřeb a to nejen z hlediska ceny, ale i garance záruk, životnosti, rychlosti montáže, dodávky apod. V tomto oboru působíme přes 10 let jako nezávislá poradenská – konzultační i prodejní  firma. Na základě vlastních dlouholetých zkušeností a našich přísných kritérií při výběru spolehlivého dodavatele střech v ČR, přijímáme spolupráci v průměru jen s každým třetím z nich.  

Nezávislá odborná konzultace a poradenství je pro firmy a občany zdarma, protože jsou na naše náklady, které hradíme z poplatků výrobců, kteří prezentují své odborné články, novinky ve stavebnictví včetně rozhovorů s odborníky na našem webu. Velmi dobře se orientujeme v aktuálních novinkách a akčních nabídkách všech výrobců se kterými spolupracujeme.

Oni sami jsou motivování nám je zasílat s předstihem.

Velmi často nás zákazníci sami oslovují, abychom jim také navrhli střechu do posledního detailu s tím, že si montáž zajistí svépomocí, nebo od nás chtějí nabídku včetně montáže přes naše proškolené partnerské firmy působící po celé ČR, které mají bohaté zkušenosti s pokládkou střešní krytiny. V našem katalogu „Realizačních Firem“ které působí po celé ČR jich najdete přes 3000, takže si můžete sami vybrat, nebo dát na naše prověřené doporučení.

CO ZÍSKÁTE VOLBOU NAŠÍ FIRMY?


Jsme ryze českou firmou s tradicí od roku 2006.
Naše zkušenosti však sahají dále, a proto - díky dlouholetým zkušenostem ve stavebnictví - jsme z vlastní iniciativy udělali kritický seznam nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí všechny firmy působící v tomto oboru, včetně té naší. Spočítali jsme, že za tyto pokusy a omyly jsme v minulosti zaplatili víc jak 0,5mil.Kč. Za tyto chyby jsme již zaplatili, efektivně je trvale vyřešili a investovali nemalé peníze do systému řízení kvality v naší firmě.

Touto garancí získáte 100%-ní jistotu, že již nedojde k těmto předešlým chybám, se kterými mnohé firmy stále bojují  ještě dodnes. Pokud by ale náhodou došlo k něčemu takovému, bude vše ihned přednostně opraveno na naše náklady.

Jak si zajistit levnou a bezpečnou střechu?


Velmi často může docházet k těmto závažným problémům
zejména u firem, které dělají nevědomky právě tyto chyby a navíc kvůli ceně někdy i vědomě porušují výrobcem daná pravidla. Pak mohou na úkor kvality nabídnout cenu, která se tváří pro Vás jako velmi výhodná. Právě to může být pro Vás signál a předzvěst možných velkých problémů - teď i do budoucna. Někteří dodavatelé totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky, a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více.

Chápeme, že vybrat si z tak velké nabídky různých dodavatelů, kteří svorně tvrdí, že jsou nejlepší, nejkvalitnější, nejlevnější, a kdo ví co ještě, může být opravdu někdy i nesrozumitelné. Víme, stejně dobře jako Vy, že nejlevnější může být jen jeden a chyby děláme bez rozdílu všichni. Stavíme jednou za život, a proto bychom si měli položit zásadní otázku, zda je cena tím hlavním kritériem, podle čeho se chceme rozhodovat.

 Naše služby - co nabízíme

12. DŮVODŮ, PROČ SI NÁS ZÁKAZNÍCI VYBÍRAJÍ JAKO DODAVATELE

 

1)    U nás nikdy nezaplatíte ani o korunu navíc, než jste sami schválili.

2)    Garantujeme kompletní dodávku vaší objednávky se 100%-ní jistotou, že nikdy nepřijdete o peníze, pokud bychom Vám objednané zboží z jakýchkoliv důvodů nedodali.

3)    Pomůžeme Vám zprovoznit plné záruky našich dodavatelů. To Vám zaručí, že naše sliby budou přednostně splněny, pokud by náhodou došlo k poškození střechy během záruční doby.  Například tašky Bramac 30let, Tondach 33let,  plechové krytiny Ruukki 30 až 50let, Lindab 15-30 let, Prefa 40 let, Asfaltové šindele IKO 25 let, střešní okna Velux 10 let,  Eternit 10 let atd...

4)    V případě Vašeho požadavku na dopravu materiálu na místo určení, Vám můžeme po vzájemné dohodě zajistit i složení materiálu přímo na místo určení. Ve většině případů je doprava kompletní dodávky materiálu na stavbu celé střechy na naše náklady. Každou objednávku vždy posuzujeme a vyřizujeme individuálně.

5)    Ještě před objednávkou Vám zpracujeme a zašleme návrh kupní smlouvy, podrobný soupis materiálu a vše co s tím souvisí. Chceme, aby každý zákazník měl od samého počátku jistotu, že dostane přesně to, co si objednal.

6)    Pokud bychom vlastní vinou nedodrželi to, k čemu jsme se v kupní smlouvě písemně zavázali, okamžitě sjednáme nápravu.

7)    Přidělíme Vám osobního specialistu, který Vám bude po celou dobu příprav až po následné dodání materiálu plně k dispozici a úspěšně Vám pomůže realizovat Vaše představy do posledního detailu.
Za svou 10-ti letou kariéru navrhl více jak 2500 standardních i atypických stavebních řešení.
Proto dokáže odhalit možné problémy ještě dřív, než vzniknou.

8)    O realizaci Vaší zakázky se bude starat náš odborný tým zkušených pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolováni přímo u výrobce. Pro Vás to znamená jistotu, že naše dodávka stavby a zařízení bude dokončena vždy včas a v nejvyšší možné kvalitě.

9)     Jsme pojištění u do výše plnění 1,5.mil.Kč, pro případ, že by nastala neočekávaná situace, která by mohla způsobit škody na Vašem majetku způsobené poskytnutou informací nebo radou v rámci naší činnosti a poradenství při návrhu střechy.

10)    Pokud si budete chtít montáž střešní krytiny zajistit sami, můžeme Vám po domluvě zajistit montážní návod. V naší databázi máme stovky článků týkající se montáží, novinek, použití střech, řemesel na střeše atd.

11)    Můžete ZDARMA nezávazně využít naší odbornou konzultaci a to i v případě, že vám jiný dodavatel nabízí za stejnou službu nižší cenu. Můžeme Vám pomoci nezávisle a nezávazně nabídky odborně srovnat. Předejdete tak možným technickým i finančním překvapením, které Vás mohou nemile zaskočit.

12)    Pro každého zákazníka máme vždy individuální technické i cenové řešení. Porovnáme je a společně vyhodnotíme Váš záměr i jeho technickou náročnost s ohledem na Vaše finanční možnosti.  Pak Vám dokážeme navrhnout vždy takové řešení, které bude splňovat Vaše  představy i finanční možnosti a to vše v plné garanci i kvalitě.  


Naše služby - co nabízíme


Rubriky článků