Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Kronospan

KRONOSPAN Jihlava

Kronospan Jihlava je součást nadnárodní skupiny KRONOSPAN, jeden z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných materiálů na bázi dřeva v Evropě, závod v Jihlavě se rozvíjí od roku 1994 a trvá dodnes. Navazuje na tradici dřevařské výroby v Jihlavě, kde na území stávajícího závodu založil v roce 1883 Julius Schindler pilařskou výrobu. KRONOSPAN v Jihlavě začal s výrobou laminových dřevotřískových desek a pracovních desek.

V roce 2005 byla zprovozněna linka, která obohatila nabídku o stavební desky OSB SUPERFINISH ECO. KRONOSPAN Jihlava se tak stal jediným tuzemským výrobcem OSB desek. Nejnovějším produktem jsou desky OSB AIRSTOPFINISH ECO, které ve svém základu využívají a rozšiřují nejcennější vlastnosti desek OSB SUPERFINISH ECO. OSB AIRSTOPFINISH ECO jsou určeny pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Nedávno firma představila bednicí desky PROFORM, jež lze použít vícenásobně a uspořit náklady na stavbu. Vlastní produktová řada je rozšířena o výrobky na bázi dřeva sesterských společností. Například dřevovláknité desky MDF, HDF, dýhované dřevotřískové desky a další materiály nejen pro výrobce nábytku.

KRONOSPAN výrazně podporuje rozvoj regionu a zaměstnanost. Dřevní suroviny nakupuje od více než 600 dodavatelů z celé české republiky, čímž se významně podílí na recyklaci dřevních odpadů.

OSB desky jsou u vás, našich zákazníků, nejoblíbenějšími stavebními deskami, a to hlavně díky širokým možnostem využití. Velkou předností OSB desek, kterou jistě oceníte, je jejich pevnost a tuhost. OSB desky můžete použít do podlah, jako záklop střechy, na podbití střech a šikmin, na stavbu přístřešků nebo pergoly, tvorbu bednění. OSB desky využijete i jako dekorační prvek, například pro obklad stěn či v nábytkářství.

Doprava po celé ČR autem bez hydraul.ruky při objednávce do 5.000 Kč 790 Kč
Doprava po celé ČR autem bez hydraul.ruky při objednávce nad 5.000 Kč 690 Kč
Osobní odběr z ostatních SMLUVNÍCH skladů (dostupnost na dotaz) + 10%
Osobní odběr z velkoskladů Ostrava, Vyškov, Česká Třebová, Vlašim, Brandýs n.Labem a Rokycany zdarma

 

Akční cena + výhodná cena dopravy po celé ČR

Pro více informací o cenách klikněte na výrobek

Rubriky článků