Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

testovací

Mediterran - betonové tašky

  Mediterran - betonové tašky

  Vlastnosti betonových tašek

  Stálost barvy

  Barvu obsahuje už samotná základní směs. POžadovaný odstín povrchové úpravy zaručí kvalitní pigmenty, které oddalují proces stárnutí krytiny a umožňují dosažení homogenního vzhledu střechy. Výhodou této metody je i nepozorovatelné rovnoměrné opotřebení povrchu.

  ColorSystém

  Barvy a tóny střešní krytiny použitím povrchové úpravy ColorSystem jsou hlubší a živější bez ohledu na základní barvu tašek. Dlouhotrvající ochrana barev zachová tóny barev a jejich intenzitu. Kvůli samočistícímu povrchustřecha zůstává čistější a výrazně lépe odolá UV záření.

  Systém Evo

  Povrchové úprava nejvyšší kvality EVO je nejnovější technologie, která taškám zabezpečuje dodnes nejdelší životnost. Nejvyšší stupeň dnešních technologických znalostí představuje povrchová úprava EVO svými vlastnostmi převyšuje svoji dobu. prostřednictvím ní je možné vytvořit povrch, který svojí vypracovatelností a použitými základními materiály současně představuje nejvyšší kvalitu.

  Stálost tvaru

  Výrobní metoda a použitý materiál garantují stálost rozměrů bez deformací vlivem vlhkosti nebo tepla, což umožňuje přesné napojení prvků na střeše.

  Ochrana proti vlivu prostředí

  Na betonový povrch se nanáší další dvě ochranné vrstvy a ty se shodují s barvou základního materiálu. Tyto vrstvy zabezpečují i případnou ochranu proti mechu a znečištěnému vzduchu velkoměst.

  Vodotěsnost

  Krytina má nasákavost velmi blízkou nule a dobré akumulační vlastnosti, což má pozitivní vliv na životnost krytiny a celé střešní konstrukce. Předpokládaná životnost krytiny je minimálně 60 - 80 let.

  Nosnost

  Mechanické zatížení tašky je velmi vysoké. Je vhodná i do podhorských či horských oblastí.

  Tašky Mediterran v našem Katalogu naleznete ZDE

  Produkty Mediterran v našem Věrnostním programu naleznete ZDE

  Technické specifikace

  Ceny výrobků
  Název výrobku Cena za 1 ks: (s DPH 21%): Cena za 1m2: (s DPH 21%):
  betonová taška Vlčanka 18,00 Kč (21,78 Kč) 180,- Kč (218,- Kč)
  betonová taška Danubia ColorSystém 22,00 Kč (26,62 Kč) 220,- Kč (266,- Kč)
  betonová taška Danubia EVO 26,00 Kč (31,46 Kč) 260,- Kč (315,- Kč)
  betonová taška Zenit EVO / carbon, grafit 30,00 Kč (36,30 Kč)

  *Uvažovaná spotřeba: Danubia, Vlčanka 10ks tašek / m2; Zenit 10,75 ks tašek / m2 (cena za m2 se může měnit v závislosti na sklonu střechy).


  Podobné produkty
  Rubriky článků