Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Aktuality

Pomůžeme vám navrhnout plochou střechu

28. 5. 2018

Provádíte nebo opravujete plochou střechu?

Provádíme kompletní kalkulace a dodávky materiálu na ploché střechy včetně pomocného materiálu.

K správnému návrhu ploché střechy potřebujeme projektovou dokumentaci, nebo náčrt s kótami, nebo fotodokumentaci. Následně můžeme provést telefonickou konzultaci k dopřesnění vašich požadavků a zhotovíme kompletní návrh na plochou střechu pro vaši potřebu (v případě odběru materiálu je návrh samozřejmě zdarma). Pokud budete potřebovat navrhnout plochou střechu pro Vaše potřeby bez odběru materiálu, je návrh hrazený (750-1500,-Kč/rozpočet+ návrh ploché střechy).Stavbyvedoucí Vrstvy ploché střechy
Obrázek 1.: Stavbyvedoucí Obrázek 2: Vrstvy ploché střechy

Kompletní návrhy plochých střech:

  1. Hydroizolace- Můžeme vám pomoci s návrhem a dodávkou hydroizolační vrstvy ať je z PVC fólie, nebo souvrství asfaltových pásů.
  2. Parozábrana- Samozřejmou součástí ploché střechy jsou i parozábrany z asfaltových pásů nebo Pe folií.
  3. Tepelná izolace- Spolupracujeme z výrobci tepelných izolací s návrhy spádování ploché střechy s návrhem tloušťky tepelné izolace, ať už z polystyrenu, nebo z minerálního vlákna, nebo jiných izolačních materiálu (např. PIR).
  4. Kladečské, kotevní plány- V případě potřeby návrhu kladečského plánu spádových klínů tepelné izolace, nebo kotevního plánu na správné přikotvení celého souvrství (u větších střech) jsme schopni Tyto dokumenty zajistit.
  5. Kotvení systému- Zajistíme správný návrh kotev při přikotvení souvrství ploché střechy (kompletní dodávky vč podložek, teleskopů, vrtáků, bitů). Na větší střechy zajistíme tahové zkoušky přímo s kotevním technikem pro vyzkoušení optimálního typu kotev.
  6. Systémové oplechování-ploché střechy z PVC folií je nutné opatřit systémovým oplechováním z poplastovaného plechu - vnitřní, vnější rohy, oplechování atiky, okapnice, závětrné lišty atd.
  7. Pomocný materiál- dodáváme koutové nebo rohové tvarovky, tmely, větrací komínky, odtoky, chrliče. Vpusti jsme schopni na plochou střechu navrhnout v jednoduché formě, nebo s nástavci, elektrický vyhřívané, nebo s ochrannými koši na terasy a zelené střechy.
  8. Doprava, dodání- Materiál na vaši plochou střechu můžeme zavést až k vám na stavbu, termíny dodání jsou dle použitého materiálu ,v rozmezí jednoho, až dvou týdnů.
  9. Jsme schopni vám poradit i v případě zelených střech nebo teras.

 

 

Vaše poptávky prosím zasílejte zde Přes náš kontaktní formulář nebo volejte
na telefonní číslo 737 171 260

 

Příklady materiálu na ploché střechy:

Hydroizolace najdete v našem katalogu zde – PVC folie > Asflaltové pásy

 

Příklad Tepelné izolace:
Polystyren EPS100S
Poptat slevu 
Spádové klíny z EPS polystyrenu
Poptat slevu 
Minerální vlákno Rockwool Steprock Poptat slevu 
Minerální vlákno Rockwool Dachrock Poptat slevu 

 Rubriky článků