Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Okapové systémy - žlaby a svody

RHEINZINK® - SYSTÉM ODVODNĚNÍ STŘECH

21. 6. 2009

zárukaPovrchové úpravy - bezúdržbový materiál
Kvalitním základem pro výrobu systému odvodnění je značkový titanzinek RHEINZINK®.
RHEINZINK® - odvodňovací systém se dodává ve třech variantách. Základní varianta je v provedení RHEINZINK® - leskle válcovaný, na jehož povrchu vznikne patina v průběhu jeho používání. Tato patina je výsledkem působení povětrnostních vlivů a zaručuje výrobkům RHEINZINK® vysokou odolnost, bezúdržbovost a dlouhou životnost. Pro případy, kde je již od počátku vyžadován „hotový" vzhled patinovaného povrchu RHEINZINK®, vyvinula firma RHEINZINK techniku tzv. „předzvětrání". Tento patentovaný postup umožňuje kontrolované vytváření povrchového vzhledu - barva a struktura odpovídá přírodně zvětralému povrchu. Nejedná se v žádném případě o nanášení nějaké další vrstvy, takže nejsou ovlivněny základní vlastnosti zinku. Proces dalšího zvětrávaní probíhá přírodní formou stejně jako u RHEINZINK® - leskle válcovaného. Varianty předzvětralé z výroby jsou RHEINZINK® „předzvětralýpro modrošedý" a RHEINZINK® „předzvětralýpro břidlicově šedý".

Doporučujeme odvodnění z RHEINZINK® „předzvětralýpro modrošedý"
RHEINZINK® „předzvětralýpro modrošedý" je moderní materiál s barevnostně propracovaným povrchem, který harmonicky ladí se všemi stavebními materiály. Modrošedý odstín povrchu s charakteristicky rovnoměrnou zinkovou patinou s podélným nepravidelným mramorováním dotváří dojem kovového vzhledu a podtrhuje tím masivnost základního materiálu. Barevnost povrchu má trvalý přírodní charakter, který se časem nemění. Stále více architektů a stavebníků si vybírá materiál RHEINZINK® „předzvětralýpro modrošedý", protože inspiruje k tvůrčím řešením a k docílení vysokého estetického vzhledu realizovaného díla.

Sortiment
Obchodní sortiment výrobků RHEINZINK® - systému odvodnění střech disponuje více jak 500 komponenty umožňujícími vyřešit odvodnění jakéhokoliv objektu. Pro uspokojení požadavků všech zákazníků vyrábí firma RHEINZINK odvodnění v půlkulatém a hranatém provedení, ve všech třech variantách povrchu. Celý sortiment odvodnění je přesně slícován a vyroben podle parametrů evropské harmonizované normy ČSN EN 612.
Firma RHEINZINK jako přední výrobce odvodnění z titanzinku přináší svým zákazníkům i pravidelnou inovaci svých výrobků.


Některé výrobky z inovačního programu uvádíme:


RHEINZINK®- ochrana žlabu před listímokapový systém
ochrana žlabu před listím

RHEINZINK®- sběrač dešťové vody
sběrač dešťové vody

RHEINZINK®- systém otočných háků
RHEINZINK®- balkonový zástrčný žlab
RHEINZINK®- univerzální držák dešťového svodu
RHEINZINK®- ukončení svodu s výztuhou

Důraz na originál
Pro jednoduchou a rychlou orientaci jsou všechny výrobky označeny ražením „RHEINZINK". Punc originálu dává jistotu deklarovaných vlastností s potvrzením všech záruk výrobce.žlabové háky

Záruka, životnost, kvalita
Na materiál RHEINZINK® je poskytována záruka 40 let, která je pouze částí celkové životnosti materiálu. Deklarovaná životnost značkového titanzinku RHEINZINK® se pohybuje v rozmezí 80 -100 let. Materiál RHEINZINK® navíc vyhovuje nejvyšším ekologickým požadavkům a splňuje nejnáročnější měřítka kvality.

Technické poradenství zdarma
Společnost RHEINZINK poskytuje bezplatný individuální poradenský servis.
Použitím RHEINZINK® - odvodňovacího systému budete mít na svém domě kousek přírody a Váš dům získá osobitý individuální vzhled s dlouhodobou zárukou.

Další informace o materiálu RHEINZINK® , případně kontakt na technického poradce působícího ve Vašem regionu si vyžádejte na e-mailu info@rheinzink.cz  nebo na telefonním čísle 325 615 465.

RHEINZINK® - QUALITY ZINC

Ilustrační foto
Další články z kategorie: Střešní žlaby, svody ZDE

Další články z kategorie: PR články ZDEŠtítky: Okapový systém, Dešťové svody
Rubriky článků