Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Okapové systémy - žlaby a svody

Lindab rozšiřuje svůj okapový systém Lindab Rainline

24. 3. 2015

logo lindab
LINDAB 
Na Hůrce 1081/6
161 00 Praha 6 Ruzyně
tel: +420 233 107 200
mail: info@lindab.cz

Lindab rozšiřuje svůj okapový systém Lindab Rainline: nyní na českém trhu ve dvou řadách, Elite a Standard

Lindab, přední světový výrobce a prodejce střešních systémů z prvotřídní švédské oceli a jednička na českém trhu s okapy, rozšiřuje v České republice svůj sortiment. Vedle stálice - řady Lindab Rainline Elite s dlouholetou 20letou tradicí - začíná na tuzemský trh dodávat také řadu Lindab Rainline Standard poskytující vynikající poměr kvality a ceny. To, co obě řady spojuje, je bezúdržbovost, dlouhá životnost a s ní spojená záruka, ekologická nezávadnost i systémové řešení tvořící funkční a vzhledově dokonalý celek.

U vybraných prodejců poskytne Lindab od druhého týdne v dubnu na obě řady slevu ve výši 20 %. Cena žlabů začíná  již na 77 Kč / m. Přehled vybraných prodejců je k dispozici na webových stránkách Lindabu.

Okapy řady Rainline Standard z předlakované oceli dodává Lindab ve dvou rozměrech: 125/87 (poměr žlabu a svodu) a 150/100. K dispozici jsou ve třech barvách (kávově hnědé, červené a křídově bílé) a Lindab na ně poskytuje záruku 15 let. Stejně jako řada Elite jsou i okapy Lindab Rainline Standard velmi flexibilní: hodí se totiž ke všem typům střešních krytin. Použitý typ žlabového háku u řady Standard se shoduje s nejpoužívanějším typem háků na českém trhu. Ačkoli Standard nemá tolik různých komponent jako Elite (v nabídce není např. vyhazovač nečistot), nechybí zde zábrana přelití či speciální odbočka do sudu pro ty, kdo chtějí uchovávat dešťovou vodu. Pro náročnější zákazníky je určena řada Rainline Elite, která dominuje českému trhu již více než 20 let. Je k dispozici v široké škále 10 barevných odstínů včetně metalických a barevně tak dokonale koresponduje se střechou domu. Vyrábí se ve třech rozměrech (125/87, 150/100 a 190/200). Díky nejvyšší kvalitě může Lindab na okapy Elite poskytovat záruku až 30 let.

Lindab Rainline je jeden z nejuniverzálnějších okapových systémů na světě. Je osvědčený a vyzkoušený na střechách v různém prostředí: v hoských oblastech se sněhem a mrazy i v nížinách s mnoha hodinami slunečního svitu. Díky množství důmyslných komponentů různých rozměrů zajišťuje dokonalé odvodnění střechy. Všechny prvky systému do sebe perfektně zapadají a jeho sestavení je tak snadné a rychlé. To, že se jedná o skutečně originální okapy od Lindabu, je možné si snadno ověřit: některé prvky systému jako například žlabový kotlík, žlabové čelo nebo objímka svodu totiž mají na sobě jasně vyražené logo Lindab.

O mezinárodním koncernu Lindab AB:

Lindab AB má své sídlo ve Švédsku ve městě Grevie. Společnost vznikla v roce 1956 ve švédském Linghultu jako malá klempířská firma. V roce 1984 vstoupil Lindab na švédskou burzu, v roce 1992 také na dánskou. V roce 2006 byla mateřská společnost přejmenována na Lindab International AB. Koncern Lindab působí v současné době na trzích 32 zemí a zaměstnává téměř 4600 lidí. Je jedním z největších světových designérů, výrobců a prodejců kovových profilů pro stavební účely – ocelových plechů, lehkých střešních krytin, okapových systémů a dalších montážních prvků z tenkostěnné švédské oceli, jakož i vzduchotechnických potrubních systémů. Tím je schopen poskytovat komplexní systémová řešení pro široké spektrum požadavků. V roce 2014 dosáhl koncern Lindab čistých tržeb ve výši 7,003 miliard švédských korun (tj. zhruba 739 mil. EUR). www.lindabgroup.com

O společnosti Lindab s. r. o.:

V České republice působí Lindab s.r.o. od roku 1993 v oblasti střešních a stěnových systémů. Ta se specializuje na výrobu a prodej tenkostěnných ocelových plechů, lehkých střešních krytin, okapových systémů, v nichž je lídrem na českém trhu, a také na výrobu systémů zastřešení plochých střech. V roce 1996 přibyla oblast vzduchotechnických systémů. V roce 2003 Lindab otevřel nový výrobní, skladový a administrativní areál v Praze – Ruzyni. Základ podnikání společnosti tvoří jak vývoj, výroba a prodej hotových výrobků, tak poskytování komplexních řešení projektů pod názvem Lindab Stavby. Svým partnerům nabízí nejen kvalitní komponenty, ale i stavební systémy, které tyto komponenty využívají. Poskytuje poradenství, navrhuje koncepci a detaily, specifikuje a nacení potřebný materiál. Dále připraví podrobnou montážní dokumentaci, poskytne orientační i autorizované statické posouzení projektu, zaškolí pracovníky pro samotnou montáž, k níž opět poskytne poradenství a odborný dohled. Disponuje také prvotřídním distribučním systémem díky velkým skladovým zásobám a široké síti prodejců a montérů. www.lindab.cz

 Štítky: Okapový systém
Rubriky článků