Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Pr články

Satjam Alumat – střecha z hliníku pro další generace

24. 6. 2013

Satjam

Michalská 1032/21
710 00 Ostrava
email: satjam@satjam.cz
web: www.satjam.cz.

Společnost SATJAM uvádí na trh nové materiály ALUMAT a ALUMAT STUCCO pro výrobu střešních krytin. Jakostí spadají do nejvyšší třídy EXCELENT. A pokud si právě kladete otázky, proč některou z novinek použít pro novou střechu, několik odpovědí a dobrých důvodů máte zde.
Satjam, Alumat1. Co je to ALUMAT a ALUMAT STUCCO?

ALUMAT a ALUMAT STUCCO jsou absolutní novinkou v nabídce společnosti SATJAM. Jedná se o moderní, odolný a estetický materiál pro výrobu střešních krytin nejvyšší kvality. Těmito produkty SATJAM vychází vstříc zákazníkům, kteří požadují vysoce jakostní krytiny s dlouhou životností a extrémní odolností.

2. Z jakého materiálu se ALUMAT a ALUMAT STUCCO vyrábějí?

Hlavní složku prozrazuje název – jedná se o hliník (neboli aluminium). Součástí slitiny jsou také hořčík a mangan. Všechny tři prvky ve vhodně zvoleném poměru společně vytvářejí materiál s výbornými parametry pevnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům a korozi. Efektní povrchová úprava v tloušťce 25 µm na bázi matného polyesteru ještě dále posiluje odolnost krytiny a prodlužuje její životnost.

Satjam, Grande AlumatSatjam, Roof Alumat3. Jaký je rozdíl mezi materiály ALUMAT a ALUMAT STUCCO?

Provedení ALUMAT STUCCO má povrch plechu upraven do podoby reliéfu, což dodává krytině nevšední vzhled a snižuje hlučnost při dešti. Právě struktura povrchu je hlavním rozdílem, protože také ALUMAT je stejně jako ALUMAT STUCCO opatřen matnou polyesterovou povrchovou vrstvou.4. Kdo je dodavatelem vstupní suroviny?

Hliníkové plech pocházejí od norské společnosti Norsk Hydro. Ta se specializuje na výrobu a zpracování hliníku dlouhá léta a její produkty patří mezi absolutní světovou špičku, kterou nyní SATJAM zpřístupnil i pro české střechy.

5. Jaké střešní krytiny a v jakých barvách jsou z těchto materiálů v nabídce?

V současnosti společnost SATJAM z materiálů ALUMAT a ALUMAT STUCCO vyrábí střešní krytiny SATJAM Grande a SATJAM Roof v oblíbené červené a hnědé barvě.

Jakou záruku společnost SATJAM na tyto střešní krytiny poskytuje?

Krytiny SATJAM Roof a SATJAM Grande z materiálů ALUMAT a ALUMAT STUCCO se díky vysoké kvalitě a odolnosti vstupní suroviny řadí do nejvyšší jakostní třídy EXCELENT. Na tuto kategorii výrobků je společností SATJAM poskytována záruka 40 let*.

Víze informací o materiálech naleznete zde.

Autor: Satjam s.r.o.Štítky: Lehká krytina, Střecha hliník, Imitace falcovaných krytin, Falcovaný plech
Rubriky článků