Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pr články

Doplňky jsou důležitou součástí střechy stejně jako základní tašky

24. 10. 2011

I když je jejich název tak trošku staví na „druhou kolej", jsou střešní doplňky důležitou součástí každé střechy, stejně jako základní krytina. Pokud s ohledem na kratší životnost plastových střešních doplňků začne do střechy pršet, asi vám bude jedno, že základní krytina vydrží až sto let. Střešní systém KM BETA proto nabízí i doplňky betonové, jejichž životnost odpovídá životnosti základní krytiny (až 100 let) a platí na ně také třicetiletá záruka. Navíc jsou se základními taškami barevně zcela jednotné. Kromě krytiny totiž zahrnuje střešní systém KM BETA více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí.

KM Beta a.s.
Dolní Valy 2
695 01 Hodonín
tel.: 518 321 134, 518 340 938
Betonová odvětrací taška je originální celobetonový prvek pro odvětrání kanalizačních stoupaček, kuchyní, koupelen a WC, případně nezateplených částí střech. Betonová taška anténní v sobě spojuje dvě části - základní celobetonovou tašku a krycí kloubovou část z hliníku s barevnou povrchovou úpravou. Taška slouží k řešení prostupu trubky skrz střešní plášť (anténa, satelit, bezdrátový internet apod.).

Betonové odvětrávací doplňky
Betonové anténní doplňky


Doplňky pro krásnější střechu na pohled

Svou úlohu, ač především estetickou, mají také okrasné střešní prvky, které jsou součástí střešního systému KM BETA. Zvýrazní a zkrášlí totiž střechu s krytinou KM Beta. Jak už název napovídá, hřebenové prvky, jsou určeny pro hřeben střechy. Dle vkusu si lze vybrat kohouta, elegantní věžičku nebo pár zamilovaných hrdliček. Kohout, věžička i pár hrdliček jsou v nabídce v celkem pěti atraktivních barevných provedeních - cihlová, višňová, hnědá, černá, šedá. Ozdobné hřebenové prvky jsou v prodeji samostatně se speciálně upraveným hřebenáčem a kotvícími prvky. Tak je možné kombinovat i rozdílnou barvu střechy a okrasného prvku.

Betonové okrasné prvky


Ozdobit střechu je možné také hřebenovými ucpávkami KM BETA s motivy „slunečnice", „slunce" nebo „hrozen". Tyto prvky, sloužící k ukončení hřebene, lze zakoupit v barvě základních tašek a betonových doplňků KM BETA, takže budou s novou střechou dokonale ladit. Slunečnice, slunce i hrozen nabízí společnost KM Beta v cihlové, višňové, hnědé a černé, případně v šedé barvě, na přání i v dalších, méně obvyklých odstínech. Moderní výrobní technologie umožňuje vykopírovat sebemenší detaily, takže jsou ozdobné prvky KM BETA opravdovým zkrášlením domu. Třetí možností ozdobení střechy jsou speciální koncové hřebenáče. Kromě hladké varianty totiž KM Beta nabízí také ozdobné varianty „vítr" a „lev".

Materiály KM BETA stále až o -41 % výhodněji!

Střešní doplňky i základní krytinu ještě stihnete pořídit výhodně díky Podzimní úrodě slev u KM BETA. Střešní krytina KM BETA je nyní výhodnější až o -35 % (KMB BETA Elegant cihlová a černá -35%, ostatní typy -30 %). A výhodné jsou i další stavební materiály: Cena vápenopískového zdiva se snížila o -15 % a cena páleného dokonce o -41 %! Na maltové a omítkové směsi Profimix platí sleva -20 %. Pokud by zákazník měl v některých stavebninách potíž se získáním uvedených slev, může se obrátit na manažera svého regionu, který mu slevu vyjedná. Výše uvedené slevy jsou nastaveny také na e-shopu. E-shop KM Beta nabízí akční slevy a zajímavé ceny i v průběhu roku. Lze si zde z klidu domova prostřednictvím internetu vybrat i objednat kvalitní materiály pro celou hrubou stavbu a navíc oslovit ověřenou pokrývačskou firmu a objednat realizaci nové střechy. A pozor, novinka! Spočítejte si náklady na svou střechu i spotřebu konkrétních prvků díky modernímu programu KM BETA Kalkulátor.

 

 


autor: KM Beta

 Rubriky článků