Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pr články

Spolehlivá střecha KM Beta již od 126 Kč/m2 a povodňové slevy

30. 8. 2010

Obyvatelé Moravy a Slezska ještě ani nestihli opravit své domy poničené květnovými povodněmi a následnými sesuvy půdy a přírodní živly zaútočily znovu. Zasaženým severním a východním Čechám opět nabízí svou pomoc hodonínská společnost KM Beta a.s. Pro občany i organizace postižené letošními povodněmi, ať už květnovými nebo srpnovými, připravil tento největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískových zdicích prvků SENDWIX a páleného systému HODOTHERM rychlou dodávku stavebních materiálů přímo ze závodu, navíc s výraznou slevou. Všem ostatním občanům je určena mimořádná akční sleva na střešní krytinu ve výši 30 %. Cena střechy KM Beta tak vychází již od 126 Kč/m2.

Ilustrační foto - KM BETA

Nabídka pro občany a organizace postižené povodněmi

V rámci své pomoci oblastem postiženým povodněmi nabízí společnost KM Beta slevu 35 % na betonovou střešní krytinu, 30 % na pálený cihelný systém HODOTHERM a 25% slevu na vápenopískové zdicí prvky SENDWIX. Postiženým jsou stavební materiály dodávány přímo z výrobního závodu KM Beta a tak je zajištěna maximální rychlost dodávky materiálu. Součástí nabídky KM Beta je také rychlejší servis, například kalkulace potřebného materiálu nebo technická pomoc. Slevy platí až do konce letošního roku. Kontaktní osoba pro postižené povodněmi je: Miloslav Alinč, tel. 774 752 828. Více o stavebních materiálech KM Beta na www.kmbeta.cz.

Ilustrační foto - KM BETA

Mimořádná nabídka - střecha již od 126 Kč/m2!

Těm, kteří se nyní rozhodnou pro střešní krytinu KM Beta, je určena mimořádně zajímavá sleva ve výši 30 %. Sleva platí na jakékoliv základní tašky KM Beta, a to až do konce září. Střechu KM Beta díky této akci pořídíte již od 126 Kč/m2!

S třicetiprocentní slevou lze zakoupit základní střešní tašky v široké nabídce barevných variant a ve čtyřech různých typech povrchové úpravy: Standard (bez povrchové úpravy), Elegant (dvojitý akrylátový nástřik s matným efektem), Briliant (speciální dvojitý akrylátový nástřik s leskem) nebo nový Efekt (trojitý akrylátový nástřik vytvářející efektní barevnou kombinaci višňové a černé). Jak slevu uplatnit zájemcům ochotně poradí regionální manažeři společnosti KM Beta. Veškeré kontakty jsou umístěny na www.kmbeta.cz.

Pokud v průběhu platnosti akce zákazník využije orientační kalkulátor (na www.kmbeta.cz), kalkulace již bude zpracována se slevou. Tak je možné okamžitě zjistit jakou částku lze díky mimořádné nabídce ušetřit. Sleva na základní tašky ve výši 30 % platí také na e-shopu KM Beta http://shop.kmbeta.cz/, kde navíc zákazník může získat slevu na betonové doplňky (taška anténní, taška odvětrací) ve výši -10%! Pravidelné akce, které pro své zákazníky KM Beta připravuje, náklady na novou střechu výrazně snižují. Střecha KM Beta vychází pro investora oproti jiným systémům výhodněji i díky cenově podstatně méně náročným doplňkům. Akční nabídky KM Beta hledejte na www.kmbeta.cz nebo e-shopu http://shop.kmbeta.cz/.

Balení doplňků KM BETA je opět dokonalejší

KM Beta opět vylepšuje balení střešních doplňků tak, aby objednané výrobky k zákazníkovi dorazily vždy zaručeně v pořádku. U větracích tašek balených po dvou proti sobě jsou vystupující betonové stříšky místy dotyku, která jsou pak při dopravě a manipulaci náchylnější k poškození. Společnost KM Beta a.s. proto nyní každou stříšku větrací tašky opatřila krytkou z recyklovaného plastu, která ji chrání před poškozením. Po osazení krytiny do střechy se krytka ze stříšky jednoduše sejme a uloží se do tříděného odpadu. „Bezpečnější" balení mají také okrajové tašky skládané na paletách za sebe. Jednotlivé prvky jsou nyní odděleny speciálními krytkami, které tašky zachovají v perfektním stavu i při náročné manipulaci a dopravě.

Ilustrační foto - KM BETAIlustrační foto - KM BETANová balení větracích a okrajových tašek jsou dalším krokem pro zajištění bezpečnosti stavebních materiálů KM Beta při dopravě. K poslednímu vylepšení balení přitom došlo v roce 2008. Od tohoto roku jsou chráněny speciální krytkou z recyklovaného plastu všechny prstence protisněhových tašek. Výhoda tohoto způsobu balení spočívá v tom, že počet kusů tašek na paletě zůstal stejný, nezměnila se ani cena tašky, ale zákazník má garantováno, že prvotřídní zboží dostane bez závad, které vznikaly v mezičlánku při nakládání, dopravě a manipulaci.


autor: KM BETA

 Rubriky článků