Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pr články

Satjam

Pekařská 695/10a
155 00 Praha
email: informace@ruukki.com
web: www.ruukkistrechy.cz

Ruukki nově nabízí okapy Siba v matném provedení

22. 3. 2022

Tradiční výrobce kvalitních střešních krytin společnost Ruukki pokračuje v rozšiřování produktového portfolia v oblasti okapových systémů. V těchto dnech představilo Ruukki novinku půlkulatý okapový systém Siba v matné povrchové úpravě GreenCoat RWS Pro BT Matt. Okapový systém doplňuje nabídku již dodávaných střešních a fasádních produktů v matném provedení, které podtrhují moderní vzhled objektů.
Okapový systém v matném provedení je plně kompatibilní se všemi typy matných střešních fasádních produktů.

“Nové řešení okapů v matném provedení klade maximální důraz na plnění praktických úkolů a zároveň nabízí možnost proměnit okapový systém v jedinečný designový prvek.” vysvětluje marketingový manažer Ruukki, Jan Hála.

Okap v matném provedení působí moderně a elegantně
Okap v matném provedení působí moderně a elegantně
 
Nový okapový systém využívá ekologickou povrchovou úpravu GreenCoat RWS Pro BT Matt s patentovanou technologií BT (BioTechnology). Jedná se o řešení, které obstálo při testování v drsných skandinávských podmínkách. Zároveň je celý systém kompletně od suroviny až po finální produkt vyroben ve Skandinávii.

Ruukki Siba MAT
 
 
Použitý materiál je stoprocentně recyklovatelný a na okapový systém poskytuje Ruukki třicetiletou záruku. Systém je dostupný v černé barvě s indexem lesku 10 o průměru 125/90.

Cesta k exkluzivnímu vzhledu staveb vede přes originální vzájemně vyladěné detaily a okapový systém Siba v matné povrchové úpravě přesně tohle nabízí.


Rubriky článků