Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pr články

Satjam

Pekařská 695/10a
155 00 Praha
email: informace@ruukki.com
web: www.ruukkistrechy.cz.

Ruukki uvádí nový Ruukki Classic Design

11. 11. 2021

Skandinávský výrobce kvalitních střešních krytin společnost Ruukki posouvá svůj klasický model na další úroveň. Populární Ruukki Classic je nyní k dispozici také v provedení Ruukki Classic Design. Jak název napovídá, jde o zpracování, které umožňuje ještě širší barevné a estetické sladění. V jediném kompletním systému spojuje dokonalou eleganci a funkčnost s pokročilými inovativními technologiemi.
Současné požadavky na propracované estetické detaily inspirují také vývoj střešních krytin Ruukki. Jedinečnou ukázkou je nový Ruukki Classic Design.

“Naše krytina Ruukki Classic vždy představovala vrchol jednoduché, čisté elegance. Připravit novinku u díla, které už samo o sobě nese označení Classic, bylo nesmírně náročné a zavazující. Classic Design představuje určité dotažení populární krytiny s širšími možnostmi barevného a hlavně estetického sladění z pohledu investora a zjednodušení pokládky z pohledu klempíře”, vysvětluje marketingový manažer Ruukki, Jan Hála.


Ruukki Classic Design nabízí elegantní řešení pro klasické i moderní architektonické pojetí staveb.
Ruukki Classic Design nabízí elegantní řešení pro klasické i moderní stavby.


Vše je řešeno v jediném kompletním technologicky pokročilém systému. Ten zaručuje ještě vyšší trvanlivost a spolehlivost. Z hlediska variability lze na toto jedinečné designové řešení použít úspěšně na téměř neomezené rozpětí představ investorů a architektů.

Ruukki Classic Design

Tři různé možnosti provedení povrchu šablon (s hladkým povrchem, s mikroprofilací, s podélnými prolisy) zaručují výběr přizpůsobený projektu a individuálním estetickým preferencím.

Zaoblené hrany zvyšují bezpečnost při montáží šablon a účinně snižují riziko zranění.  Ohyb přední hrany a jedinečný kryt stojaté drážky s logem Ruukki zvyšují estetickou hodnotu šablon.

Možnosti využití Ruukki Classic Design jsou neomezené
Možnosti využití Ruukki Classic Design jsou neomezené

Výhodou je i snadnější montáž, kterou umožňují podlouhlé montážní otvory a speciální značky pro správné umístění vrutů. Speciálně seříznutý spodní zámek a montážní lišta dovolují jednodušší demontáž například při dodatečném umístění střešního okna.


Rubriky článků