Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Pr články

Střešní krytiny vybírejte pečlivě, sledovat novinky se vyplatí

15. 7. 2016

Střešní krytina Satjam Grande, zdroj: SATJAM
Obr.:
Střešní krytina Satjam Grande, zdroj: SATJAM

Tak jako ve všech oblastech stavebnictví i pro střešní krytiny platí, že nabídka je široká, ale zdaleka ne vše je vhodnou volbou. Vyplatí se sledovat trendy a volit výrobce, kteří využívají nejmodernější materiály a technologie, ale zároveň mají prokazatelné zkušenosti a tradici. Pouze tato kombinace stavebníkům garantuje kvalitu, životnost, komfort a odpovídající záruky pro jejich novou střechu. A přesně takový mix nabízejí plechové střešní krytiny české značky SATJAM.

Satjam

 

Michalská 1032/21
710 00 Ostrava
email: satjam@satjam.cz
web: www.satjam.cz.

Společnost sídlící v Ostravě, s pobočkami po celé České republice a také na Slovensku, neustále reaguje na trendy trhu a do výroby zavádí progresivní materiály i postupy. Dobře je to patrné například na rapidním nárůstu prodejů prémiových materiálů jako například ocelového plechu s povrchovou úpravou PUREXTM a hliníkového plechu od norského producenta Hydro Norsk. Díky rostoucí oblibě u zákazníků SATJAM tyto materiály zpřístupnil do většiny produktových řad a zároveň je dokáže poskytnout velmi výhodně. Stavebníci tedy mají šanci získat plechové krytiny nejvyšších jakostních tříd za jedinečnou cenu. Přitom to není na úkor kvality, vždyť program SATJAM Záruka Plus poskytuje garanci až 40 let! A kvalita je potvrzena i nezávislou autoritou, společnost SATJAM je první tuzemský výrobce střešních krytin, který obdržel ocenění Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu. V tomto vládním programu kvality jsou certifikovány pouze výrobky, které projdou náročnými testy v akreditovaných laboratořích.

PUREXTM – nyní nově i v červené barvě, zdroj: SATJAMSATJAM Alumat – slitina hliníku, zdroj: SATJAM
Obr 1.: PUREXTM – nyní nově i v červené barvě, Obr. 2: SATJAM Alumat – slitina hliníku, zdroj: SATJAM

SATJAM odebírá vstupní suroviny pouze od předních světových výrobců, je tak vždy zajištěna jejich špičková kvalita – a tím samozřejmě i finálních plechových krytin. Největší oblibu mají materiály ALUMAT (slitina hliníku dodavatele Norsk Hydro), Purmat® (ocel, dodavatelem je ArcelorMittal) a PUREX™ (ocel od společnosti SSAB). Všechny tyto materiály lze doporučit pro funkční vlastnosti, minimální nároky na údržbu i dlouhou životnost.
SATJAM Arad Premium – skryté kotvení, zdroj: SATJAMSATJAM Taurus Premium – letošní novinka, zdroj: SATJAM
Obr. 3: SATJAM Arad Premium – skryté kotvení; Obr. 4: SATJAM Taurus Premium – letošní novinka, zdroj: SATJAM

Tyto materiály také reprezentují část letošních novinek. Krytiny vyráběné ze skandinávského materiálu PUREX™ mohou zákazníci nyní volit i v červené barvě. Patří mezi ně nově i SATJAM Arad Premium, unikátní maloformátová krytina se skrytým kotvením. Nové jsou rovněž krytiny SATJAM Trend, SATJAM Taurus Premium a SATJAM Rombo Premium. Díky nové výrobní lince nabízí krytina SATJAM Rapid širší škálu variant.
Značka Česká kvalita, zdroj: SATJAM
Další informace o materiálech, poskytovaných prodejních i poprodejních službách, garancích a prodejních místech jsou připraveny na stránkách www.satjam.cz.
Štítky: Plech na střechu, Lehká krytina, Moderní střešní krytina
Rubriky článků