Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Pr články

Unikát - Ocelové okapy, které nerezaví

27. 11. 2015

Specialistům na odvodnění střech z Dolního Bavorska se opět podařilo rozšířit Mistrovskou řadu výrobků o další, ještě kvalitnější variantu povrchové úpravy. Nejmladší přírůstek do rodiny se jmenuje „Robust“ a přesvědčí nejen odolností a kvalitou, ale i vizuálním a estetickým působením.

Mistrovský střešní odvodňovací systém


logo Zambelli
ZAMBELLI-TECHNIK, spol. s.r.o.
Tovární 177, Domoradice
381 01 Domoradice - Český Krumlov
tel.: 386 305 010
fax.:386 305 042

e-mail: info@zambelli.cz

Přechodem na nový materiál a nové výrobní postupy (Mistrovský systém ze zinkově-magne-siově zušlechtěné oceli), které Zambelli vyvinula, byla na trhu nastavena nová pravidla.

Vynikající řešení pro nejvyšší nároky

"Robust“ kompletní systém přesvědčí svojí vysokou kvalitou a enormní ochranou proti povětrnostním vlivům, zdroj Zambelli - technik, spol. s.r.o.„Robust“ je kompletní systém pro nejvyšší nároky. Vyrábí se z ocelového pásu se zinkovo-magnésiovým zušlechtěním 120g/m2, kterým je zaručena stálá antikorozní ochrana, a to i v oblasti řezných hran, a také lepší přilnavost vrchního krycího laku. Extrémně odolný oboustranný krycí lak (20 μm) na polyesterové bázi dělá výchozí materiál obzvláště odolným proti oděru a poškrábání (≥ 30 N dle EN 13523-12:2004). Tímto způsobem je účinně a trvale chráněn před mechanickým poškozením.

Základní materiál – ocel, zajišťuje enormně vysokou pevnost. Systém díky tomu odolá i značnému zatížení větrem a sněhem, současně zaručuje vysokou bezpečnost proti prasknutí a zároveň dobrou zpracovatelnost. Navíc je u tohoto materiálu v porovnání se zinkem, mědí a hliníkem menší délková roztažnost.

O perfektní přilnavost mezi nosným materiálem a krycím lakem se stará oboustranná primární vrstva (5 μm). Dle EN 10169-2 lakovaná ocel splňuje požadavky nejvyšší třídy stálosti barvy RUV 4, a tím je absolutně odolná proti povětrnostním vlivům. Uvedené vynikající vlastnosti materiál předurčují pro to, aby se z něj vyráběly nadstandartní výrobky odvodnění střech, které zaručují dlouhou životnost.

Kompletní střešní odvodňovací systémy z jedné ruky

"Robust“ kompletní systém přesvědčí svojí vysokou kvalitou a enormní ochranou proti povětrnostním vlivům, zdroj Zambelli - technik, spol. s.r.o.Výchozí materiál je novinkou firmy Voestalpine z Rakouska, který byl vyvinutý pro venkovní použití za nejtvrdších podmínek. Zambelli z něj ve vlastním výrobním procesu vyvinula obzvlášť odolný střešní odvodňovací systém, který se vyznačuje jednotnou povrchovou úpravou a barvou. Odvodňovací systém „Robust“ je distribuován i na českém a slovenském trhu.

Mistrovský systém s barevným lakováním „Robust“ je dodáván v barvách RAL 8014/Testa di Moro (tmavě hnědá), RAL 8017 (čokoládově hnědá), RAL 9005 (černá), RAL 7016 (antracitově šedá), RAL 8004 (měděno hnědá) a RAL 3009 (ocelově červená).

Strukturovaný povrch je zároveň značkou a symbolem pro vysokou kvalitu výrobků s jednotným barevným tónem a stupněm lesku. Navíc se na střešní odvodňovací systémy „Robust“ vztahuje patnáctiletá systémová záruka.

Certifikace a stálost

"Robust“ kompletní systém přesvědčí svojí vysokou kvalitou a enormní ochranou proti povětrnostním vlivům, zdroj Zambelli - technik, spol. s.r.o.
Obr.: "Robust“ kompletní systém přesvědčí svojí vysokou kvalitou a enormní ochranou proti povětrnostním vlivům, zdroj Zambelli - technik, spol. s.r.o.

Kompletní výrobky odvodnění střech jsou v Zambelli vyráběny výhradně dle norem platných pro Německo a Evropu. Výrobce disponuje více než 35-letými zkušenostmi ve vývoji a výrobě střešních odvodňovacích systémů. Všechny materiály a výrobky procházejí přísným interním zkušebním systémem. Veškeré výrobní procesy a techniky jsou stále optimalizovány. Zpracovávané barevné a lehké materiály také vykazují pozitivní eko-bilanci. Zambelli management životního prostředí je certifikován dle DIN ISO 14001:2004, firemní management kvality dle DIN ISO 9001:2008.

Více na http://www.zambelli.de/cz//dachentwaesserung.html

Zdroj a autor text: Ing. Michal Boháč, DiS. Zambelli-technik, spol. s r. o
Logo společnosti ZambelliŠtítky: Okapový systém
Rubriky článků