Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Pr články

Ekonomická varianta kvalitní a elegantní střešní krytiny!

6. 7. 2015

Satjam připravil ekonomickou variantu kvalitní a elegantní střešní krytiny!

Satjam

 

Michalská 1032/21
710 00 Ostrava
email: satjam@satjam.cz
web: www.satjam.cz.

Velkoformátová taška Satjam Trend, foto zdroj Satjam s.r.o.

Každý, kdo přemýšlí o nové střešní krytině, ať už se jedná o rekonstrukci střechy, nebo o realizaci střechy na novostavbě rodinného domu, porovnává především 2 základní parametry. Tím prvním by vždy měla být kvalita, protože novou střechu nekupujete na 5 let. Druhým parametrem je samozřejmě cena, protože nikdo z nás nechce za střechu utratit více, než je nutné. Najít střešní krytinu s vyrovnaným poměrem ceny a kvality občas není jednoduché. Satjam ale s takovou krytinou nově přichází na trh.

 

 

Střešní krytina Satjam Trend

Velkoformátová střešní taška Satjam Trend, foto zdroj Satjam s.r.o.Velkoformátová střešní taška Satjam Trend, foto zdroj Satjam s.r.o.

Krytina Satjam Trend je dalším přírůstkem do velké rodiny plechových střešních krytin v nabídce české společnosti Satjam. Při vývoji této krytiny byl hlavní důraz kladen na to, aby vyvinutý typ krytiny disponovat vyrovnaným poměrem ceny a kvality. Satjam Trend je ekonomické řešení pro střechy rodinných domů, přitom si stále drží svůj vysoký standard kvality. Tloušťka krytiny je 0,5mm ocelového, žárově pozinkovaného plechu. Jako povrchová úprava je zvolen materiál polyestersat 25 μm v barevném provedení. Takto vyrobená střešní krytina dokáže dlouhodobě odolávat působení vnějších vlivů, nic neztrácí na své eleganci ani na odolnosti a kvalitě. Nechybí ani odvodňovací drážka Soft Line, která zabraňuje vzlínání vlhkosti pod střešní krytinou.

Jednoduchý design v mnoha variacích barevného provedení

Barevné provedení velkoformátové střešní tašky Satjam, v povrchové úpravě polyester 25mikronů

V jednoduchosti je síla. Přesně tohoto pravidla se držela společnost Satjam při vývoji nové krytiny Satjam Trend. Nová krytina totiž disponuje tradičním vzhledem střešních krytin. Díky tomu se skvěle hodí pro všechny druhy rodinných domů, chalup, dřevostaveb, bytových domů i pro komerční objekty. Každý objekt si také může vybrat libovolné barevné provedení střechy tak, aby barva ladila s celým domem nebo naopak byla kontrastní. Satjam Trend je totiž nabízen ve dvaceti variantách barevného provedení. Každý si tak vybere tu pravou barvu.

Velkoformátová střešní taška Satjam Trend, foto zdroj Satjam s.r.o.Velkoformátová střešní taška Satjam Trend, foto zdroj Satjam s.r.o.

Více informací na www.satjam.cz

 Štítky: Plech na střechu, Lehká krytina, Moderní střešní krytina, Velkoplošná krytina
Rubriky článků