Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Pr články

Satjam - Nová povrchová úprava pro střešní krytiny se zárukou 40 let!

22. 6. 2015

Satjam nabízí PUREXTM, novou povrchovou úpravu pro střešní krytiny se zárukou 40let!

Satjam

 

Michalská 1032/21
710 00 Ostrava
email: satjam@satjam.cz
web: www.satjam.cz.

Střešní krytina je vybírána na základě několika rozdílných parametrů. Životnost a odolnost krytiny ale patří mezi ty nejdůležitější. V posledních letech se výrazným způsobem zvýšila obliba především plechových střešních krytin. Společnost Satjam je jedním z předních českých výrobců těchto krytin. Satjam Záruka Plus v době trvání 40 let je považována za velmi nadstandardní. Satjam nyní rozšiřuje svou nabídku o další typ povrchové úpravy se čtyřicetiletou zárukou. PUREXTM je povrchová úprava vyvinutá firmou Ruukki, ale Satjam jej odebírá od její mateřské společnosti SSAB. A právě společnost SSAB je celosvětově uznávaným specialistou na inovativní ocelové výrobky.

Nová povrchová úprava pro střešní krytiny Satjam se zárukou 40let

PUREXTM rozšiřuje nabídku krytin Satjam s nadstandardní zárukou

Společnost Satjam ve své nabídce má již několik střešních krytin s vysokou odolností. Tyto materiály spadají do jakostní kategorie Excelent a Satjam Záruka Plus je zde nabízena po dobu 40-ti let. Excelent znamená nejvyšší nabízenou kvalitu a odolnost, do této kategorie spadají materiály Alumat, Alumat Stucco a střešní krytina Bond Exclusive. Nově také PUREXTM. Hlavní předností této úpravy je maximální kvalita za příznivou cenu. Poměr kvality a ceny je zde velmi dobrý v porovnání s ostatními obdobnými produkty na trhu střešních krytin.

Drsné skandinávské podmínky vyvinuly krásnou, lehkou a odolnou úpravu

Odolnost, lehkost a elegance. Pokud bychom měli charakterizovat PUREXTM třemi slovy, tak tato jsou nejvýstižnější. O odolnost a trvanlivost této povrchové úpravy tedy nemusíte mít strach. Svůj původ má tento materiál v drsných skandinávských podmínkách. Povětrnostní vlivy a podmínky ve skandinávských zemích jsou mnohem náročnější, než u nás. Mezi další přednosti PUREXTM patří jemná struktura a přirozená elegance.

Nová povrchová úprava pro střešní krytiny Satjam se zárukou 40let, povrchová úprava

3 barevná provedení pro 3 druhy krytin

Nová povrchová úprava pro střešní krytiny Satjam se zárukou 40let, barvy

Prozatím je povrchová úprava PUREXTM nabízena pro 3 druhy střešních krytin z nabídky Satjam. Jedná se o nejžádanější typy krytin – Satjam Grande Plus, Satjam Roof Classic a Satjam Rapid. Na výběr ze tří možností máte také v oblasti barevného provedení krytin s úpravou PUREXTM. Barevné provedení je nabízeno ve variantách hnědá RAL 8017, černá  RR033 nebo grafitová šeď RR023. 

Nová povrchová úprava pro střešní krytiny Satjam se zárukou 40let, doplňky

Více informací na www.satjam.cz

 

 Štítky: Plech na střechu, Povrchová úprava, Lehká krytina, Moderní střešní krytina
Rubriky článků