Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Pr články

Veletrh Střechy Praha 2015, SATJAM soutěž o hliníkovou střechu ZDRAMA!

21. 1. 2015

Satjam

 

Michalská 1032/21
710 00 Ostrava
email: satjam@satjam.cz
web: www.satjam.cz.

SATJAM, s. r. o., je českým výrobcem lehkých kovových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů a široké škály příslušenství. Všechny produkty jsou mimořádné kvalitní, protože vstupní suroviny pocházejí od předních světových dodavatelů a výrobní linky i technologické postupy jsou neustále inovovány. SATJAM, s. r. o., tak poskytuje záruku dlouhou až 40 let v rámci programu SATJAM Záruka Plus. Ostatně jako vůbec první a jediné střešní krytiny vyráběné v České republice se právě ty se značkou SATJAM mohou chlubit pečetí Osvědčeno pro stavbu z programu Česká kvalita.

Společnost letos slaví 20 let od svého založení. Pro návštěvníky veletrhu Střechy Praha 2015 to znamená příležitost vyhrát špičkovou střechu zdarma! Stačí správně uhádnout, kolik běžných metrů krytiny SATJAM Grande v provedení ALUMAT a ALUMAT STUCCO se prodá za období od 1. března 2014 do 28. února 2015. Tipy se sbírají v hale 3 na stánku na stánku 308. Zde si samozřejmě lze krytinu také prohlédnout a osahat. Nejbližší odhad bude odměněn 120 m2 krytiny SATJAM Grande Plus z materiálu ALUMAT STUCCO a příslušenstvím.

 

Střešní krytiny Satjam naleznete zde

Plechové imitace taškových krytin Satjam z Katalogu střešních krytin

Trapézové plechy Satjam z Katalogu střešních krytin

Okapový systém Satjam Niagara z Katalogu střešních prvků

Střešní okna Satjam z Katalogu střešních oken

 

SATJAM Grande – mimochodem adept na cenu Zlatá taška – je velkoformátová krytina s tvary mohutných oblouků, které připomínají klasické „románské tašky“. Oproti běžným taškám je však SATJAM Grande až desetkrát lehčí. Vyrábí se v pásech o délce až 4,5 metrů, vždy na míru jednotlivému domu. Sluší novostavbám i rekonstruovaným objektům. V provedeních ALUMAT a ALUMAT STUCCO ze slitiny hliníku se dokonale spojuje tradiční robustní vzhled a nejmodernější materiály na trhu.

 

Další články o plechových střešních krytinách naleznete zde

Kategorie Plech na střechu

Kategorie Pokládka střecha

 

Společnost SATJAM, s. r. o., připravila narozeninový dárek také všem veletržním návštěvníkům. Každý, kdo odebere 100 a více m2 střešních krytin SATJAM včetně klempířských prvků, získá k nim zdarma 75 m2 difuzní fólie. Objednávat není nutné přímo na veletrhu, stačí si vyzvednout kupón a uplatnit jej později u jednoho z mnoha obchodních partnerů firmy SATJAM. Více informací je k dispozici v hale 3 na stánku na stánku 308 a na www.satjam.cz. Zastavte se!Rubriky článků