Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Lindab - Plechy v akci

24. 9. 2013

Rodinný dům v obci Klínec, typ severského domuObr. Rodinný dům v obci Klínec

Na jih od Prahy, v obci Klínec, najdete rodinný dům připomínající typickou severskou stavbu.  Ačkoli střední Čechy nemusí čelit klimatickým podmínkám jako chladná Skandinávie, i zde našel uplatnění systém samonosných konstrukcí obvodových stěn, stropů a vnitřních nosných příček, kombinující řadu technologií a výrobků z tenkostěnné oceli Lindab.  Moderní materiál, variabilita, suchý proces výstavby – to vše jsou vlastnosti, kterými stavby Lindab disponují a které je předurčují k oblibě u stavbařů, kteří preferují rychlou, přesnou montáž a servis jednoho dodavatele i u stavebníků, kteří požadují originalitu a vysokou kvalitu bydlení.

Rodinný dům v obci Klínec, typ severského domuNosná konstrukce stěn je tvořena tenkostěnnými ocelovými profily se štěrbinami eliminujícími tepelné mosty, je vyplněna minerální vlnou Rockwool a opláštěna deskami Fermacell, které celou konstrukci stabilizují. Celková tloušťka izolace 290 mm dává stavbě vynikající tepelně-technické vlastnosti. Vnější fasádu tvoří trapézový plech Coverline, zastřešení krytina se stojatou drážkou Seamline a odvodnění zajišťuje systém Rainline. A právě  tyto výrobky nabízí Lindab aktuálně za akční ceny.

Trapézové plechy Lindab Coverline v povrchové úpravě Classic a Aluzink v nejžádanějších střešních i stěnových profilech a T18 a barvách cihlově červená a hnědá jsou nyní k dostání za snížené ceny, a to již od 189Kč/m2 bez DPH. Střešní i stěnový profil  LVP20 v provedení Classic pak za 219Kč/m2 bez DPH. Nadčasová falcovaná střešní krytina Lindab Seamline je aktuálně v nabídce za sníženou cenu 325Kč/m2. Obě akce platí do 10.října 2013.

Více informací o platných nabídkách nejdete na http://www.lindab.com/cz/pro/about-lindab/novinky/Pages/Jarn%C3%AD-prodejn%C3%AD-akce-Lindab.aspxPlechové imitace taškových krytin Lindab v našem katalogu naleznete ZDE

Trapézové plechy Lindab


Plechové falcované krytiny LindabRubriky článků