Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

KM Beta - Stavění hrou s vlastní slevou

25. 6. 2013

KM Beta,Stavění hrouKM Beta je největším českým výrobcem stavebních materiálů pro celý dům. Nyní přichází se speciální akcí pro své zákazníky! Pokud zavoláte na bezplatnou infolinku 800 150 200 nebo vyplníte tento jednoduchý formulář, KM Beta vám zajistí individuální a velmi výhodnou cenovou nabídku ušitou na míru.

Tak neváhejte a poskládejte si ještě větší slevu - je to hračka!

Slevy platí pro odběr paletového množství (Profiblok, Sendwix). Slevy budou poskytnuty u smluvních partnerů.

S materiály KM BETA budete bydlet levněji

  • Třicetiprocentní sleva na tašky KM BETA u všech prodejců

  • Zdivo na váš tepelně-úsporný dům a další materiály se slevou až 40 %

Osvědčená česká střešní krytina s dlouhou životností a vysokou odolností je dostupná i těm, kteří hledají ekonomické řešení! Základní tašky KMB BETA nebo KMB HODONKA s povrchovou úpravou o 30 % levnější při každé objednávce střešní krytiny! Platí do konce května nebo do vyprodání zásob. Nově v systému i nadkrokevní izolace.
Moderní sendvičový zdicí systém SENDWIX pro úsporu při vytápění a další materiály, například malty a omítky, až o 40 % levněji. Objednejte je na shop.kmbeta.cz! Výběr v pohodlí domova, na jednom místě a přímo u výrobce.

E-shop KM BETA - maximální komfort při nákupu a komplexní služby od výpočtu potřebných prvků krytiny a zdiva či objemu malt a omítek až po objednání dodávky či montáže.

Společnost KM BETA a.s., reaguje na vzniklou situaci v České republice a všem povodněmi postiženým občanům nabízí výhodnější ceny materiálů.
V případě, že jste se dostali do této nepříjemné životní situace je společnost KM BETA připravena provést individuální kalkulace na veškeré materiály, které v současné době vyrábí. Kontaktujete naši bezplatnou linku: 800 150 200 nebo speciálně zřízený e-mail: povoden@kmbeta.czRubriky článků