Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Novinky, Krátké zprávy

Kvalitní střecha je teď dostupnější i pro vás!

12. 3. 2013

Tradiční střešní krytina KM BETA, ale také další materiály jako vápenopískové a pálené zdivo, keramické stropy, malty a omítky jsou pro vás až o 40 % výhodnější. Stačí objednat si je na e-shopu KM BETA.

Zboží od osvědčeného českého dodavatele si vyberete v klidu a pohodlí domova, navíc na jednom místě. Internetový obchod KM BETA představuje maximální komfort při nákupu a komplexní služby od výpočtu potřebných prvků krytiny a zdiva či objemu malt a omítek až po objednání dodávky či montáže. Potřebujete-li spočítat, kolik střešních tašek a doplňků, resp. zdicích prvků či maltových směsí, bude potřeba a kolik vás to bude stát, pomůže KM BETA díky nabídce bezplatných kalkulací a výpočtových programů.

Dodávku materiálu za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta. Za ceny odpovídající e-shopu lze všechny stavební materiály KM BETA nově zakoupit také přímo v jednotlivých výrobních závodech. Více na www.kmbeta.cz nebo bezplatné infolince 800 150 200.Rubriky článků