Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Novinky, Krátké zprávy

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

26. 4. 2024

Se stále teplejším jarním počasím přichází ideální období pro rekonstrukci střechy. Společnost SATJAM, přední český výrobce plechových krytin, proto přináší jedinečné akční nabídky na vybrané plechové krytiny.
Dopřát svému domu kvalitní střechu, která jej dokáže dlouhodobě chránit před nepřízní počasí, dodá mu moderní vzhled, ale z rodinného rozpočtu neukousne příliš velký krajíc… Tyto požadavky dokážou splnit plechové krytiny z produktové řady SATJAM TREND. Ta sdružuje kvalitní a vzhledově atraktivní krytiny v ekonomicky výhodném provedení, které jsou nyní dostupné s jarní slevou až 27 %. K dispozici jsou krytiny SATJAM Trend, SATJAM Rapid Trend a SAT18 Trend ve třech atraktivních odstínech červenohnědá RAL 3009, hnědá RAL 8017 a grafitová šeď RAL 7024.

Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce.
Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce.


Milovníci efektního matu pak své střeše mohou dopřát ocelové střešní krytiny SATJAM s povrchem Satmat hrubozrnný, které lze aktuálně pořídit za cenu standardního polyestersatu. Oproti němu má Satmat hrubozrnný větší tloušťku laku 35 μm a tedy i o něco vyšší odolnost a také jemně strukturovaný matný povrch. Oba povrchy se řadí do skupiny Efekt a krytině dodávají výbornou odolnost vůči povětrnostním vlivům při zachování výhodných cenových podmínek. Díky pozinkovanému ocelovému jádru jsou krytiny zároveň vysoce pevné a odolné vůči mechanickému namáhání i korozi. Akce se vztahuje na vybrané krytiny SATJAM rovněž v odstínech červenohnědá RAL 3009, hnědá RAL 8019 a grafitová šeď RAL 7024.

Obě akční nabídky jsou platné do vyprodání zásob. Více informací naleznete na www.satjam.cz/akcni-nabidka.

Rubriky článků